komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 6 lipca 2020

Gotarda, Dominiki

PanCiuch.pl - nowy świdnicki sklep internetowy już działa! WYGRAJ VOUCHER wartości 50 zł!

poniedziałek, 13.5.2019 08:00 , odsłony: 4320
kategorie artykułu:

- Mój pomysł na biznes to chęć dostarczenia ludziom odzieży w jak najniższej cenie – mówi Bartek Grządkowski, właściciel świdnickiego, nowo otwartego sklepu internetowego PanCiuch.pl – Ponadto jest  to biznes skalowalny i  można go łatwo rozwijać na całą Polskę, Europę i świat.

Bartek nie jest stylistą mody, ubiera się jak większość 22- latków.  Lubi luźną, codzienną odzież dobrej jakości, w rozsądnej cenie i nie dostaje bzika na punkcie drogich "markowych ciuchów". Chce wyglądać na ulicy, imprezie, czy w pracy modnie i stylowo. 

- Myślę, że w Polsce jest wiele osób takich jak ja, obserwuję to w swoim otoczeniu. Pomyślałem, że skoro inni też szukają dobrej, ale taniej odzieży, to może zarabiać w ten sposób pieniądze? Zarabiać i zadowalać klientów. 

W ofercie PanCiuch.pl znajdziemy męską odzież casualową, bieliznę, obuwie i dodatki. Ambicją właściciela jest osiągnąć tak bogaty asortyment, aby każdy odwiedzający stronę PanCiuch.pl mógł na czymś „zawiesić oko”. Motto sklepu to jak najszybsza, jak najtańsza i jak najsprawniejsza realizacja zamówień. 

- Towary oferowane w moim sklepie mają się kojarzyć z dobrą jakością oraz niską ceną. Jest to możliwe tylko dlatego, że prowadzę firmę sam, co wymaga ode mnie dużych nakładów pracy, ale minimalizuje koszty. Całe centrum logistyczne, magazynowe, oraz studio fotograficzne znajduje się w domu. W dzisiejszych czasach liczy się zadowolenie klientów bo większość nowych biznesów, podobnie jak mój, robi to samo, co konkurencja i aby osiągnąć sukces trzeba to po prostu robić znacznie lepiej – dodaje ze śmiechem Bartek. 

UWAGA! Messenger obsługiwany jest  24/7, co sprawia, że można uzyskać odpowiedź na temat asortymentu nawet o godzinie 23.00!  

Koniecznie odwiedźcie to miejsce. Panciuch.pl zaprasza.

Informacje o najnowszych promocjach znajdzicie też na fanpage'u - https://www.facebook.com/panciuchpl

UWAGA KONKURS!

Dla naszych czytelników (Panów) mamy  3 vouchery wartości 50 zł każdy. Żeby go otrzymać wystarczy odpowiedzieć na pytanie z historii powstania spodni:  W którym wieku pojawił się krój spodni, który po wielu modyfikacjach i zmianach przetrwał do dziś? Wiadomo, że ubranie podobne do spodni, bardziej przypominające rajstopy noszono już w pierwszych wiekach naszej ery, o czym świadczą znaleziska, ale kiedy zaczęły one przypominać te dzisiejsze? Na Wasze maile pod adresem: konkursydsw@doba.pl czekamy do 19 maja (niedziela) do godz. 22.00. Czekamy na odpowiedzi Panów.  Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

ROZSTRZYGNIĘCIE

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile.Prawidłowa odpowiedź to XIX wiek. Krój spodni który przetrwał do dziś powstał w XIX wieku. Nagrody otrzymują: Grzegorz Nowak, Łukasz Sudoł, Mirosław Iłeczko.

Życzymy udanych zakupów.

 

 
piątek, 3.7.2020 08:51
73
czwartek, 2.7.2020 11:09
1
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD