Otworzyło się nowe Studio Pole Dance w Świdnicy

wtorek, 28.3.2023 08:37 3832 2

„Zakręcona”, czyli nowo otwarte Pole Dance Studio w Świdnicy zostało stworzone z miłości i pasji do tańca. Bezpieczny i komfortowy trening zapewniają świetnie wyposażone, przestronne i wyremontowane sale. Duża odległość pomiędzy rurami gwarantuje swobodę w ćwiczeniu i tańczeniu.

Osoby odwiedzające to miejsce czują się zaopiekowanie i bezpieczne. Martyna Burblis - właścicielka studia, kładzie duży nacisk na relacje między kursantkami. Organizuje warsztaty i imprezy integracyjne sprzyjające tworzeniu rodzinnej, ciepłej atmosfery. Doświadczenie zdobyła na licznych szkoleniach, obozach i kursach. Posiada certyfikat oraz legitymację Instruktora Pole Dance. Warto w tym miejscu podkreślić, że do prowadzenia zajęć Pole Dance, nie jest wymagany ukończony kurs. Dlatego warto weryfikować studio i instruktorów, których wybieramy. 

Jak zaczęła się przygoda z Pole Dance?

- Odkąd pamiętam podziwiałam dziewczyny uprawiające Pole Dance. Wydawały się bardzo silne i kobiece. Pomyślałam: ja też chcę być taka… Większość ludzi uważa, że Pole Dance to tylko wyginanie się na rurze, tymczasem uczymy się również elementów akrobatyki i tańca. Moje początki z Pole Dance nie były łatwe, ale nie poddawałam się. Dużo inwestowałam w szkolenia i warsztaty. Bardzo ważne jest to, na kogo trafimy na początku naszej drogi. Pragnę, aby dziewczyny, które przychodzą pierwszy raz na zajęcia, czuły się zaopiekowanie i bezpieczne w przeciwieństwie do tego,  kiedy ja zaczynałam. Ukończyłam odpowiedni kurs przygotowujący do pracy jako Instruktorka Pole Dance i po roku prowadzenia treningów w innym studiu, postanowiłam otworzyć własne i prowadzić je na swoich zasadach – opowiada z dumą Martyna Burblis.

Oferta „Zakręconej” jest bardzo różnorodna. Tu każdy znajdzie coś dla siebie:

Podczas zajęć Pole Dance wykonuje się różne figury na drążku pionowym. Na treningu wzmocnimy całe ciało i poprawimy kondycję fizyczną. Ćwiczenia są dla każdego, niezależnie od wieku i wagi ciała. Aby zacząć trenować Pole Dane nie trzeba mieć żadnego przygotowania. Treningi są podzielone na stopnie zaawansowania.

Pole Kids to treningi przeznaczone dla dzieci. Można trenować już od 6 lat. Zajęcia polegają głównie na elementach akrobatycznych, choreograficznych układach tanecznych, a przede wszystkim na dobrej zabawie.

Pole Choreo to zajęcia typowo taneczne. Skupiają się na choreografii i płynności ruchów. To rewelacyjny sposób na wydobycie z siebie piękna i wdzięku. Treningi są dla każdego. Nie trzeba mieć żadnego przygotowania tanecznego, ani trenować Pole Dance.

Dużą popularnością cieszy się Exotic Dance, na którym tańczy się w specjalnych butach typu Pleaser. Exotic to zmysłowy taniec, pełen gracji i kobiecości.

 Także Strip Dance przyciąga wiele kursantek. Tutaj także tańczy się w butach typu Pleaser, ale tylko na parterze, bez użycia rury. Uczy ciekawych niestandardowych przejść, które urozmaicają taniec. Są to pierwsze i jedyne takie zajęcia w Świdnicy, tylko w Zakręconej.

Nieodłącznym elementem Pole Dance jest Stretching, podczas którego świadomie rozciąga się do szpagatów i poprawia mobilność górnej partii ciała. Wpływa to pozytywnie na elastyczność mięśni, zwiększa ruchomość i zakres stawów.

Na zajęciach tanecznych High Heels tańczy się na wysokich obcasach bez użycia rury. Dzięki temu kobiety uczą się płynnego i zmysłowego poruszania się w butach na wysokim obcasie. Poziom open jest adresowany do wszystkich kursantów, niezależnie od umiejętności.  

Chair Dance to nic innego jak taniec na krzesłach. Czyli połączenie sexy dance, elementów High Heels, technik poruszania biodrami. Zajęcia uczą pewności siebie i kobiecości.

Joga to trening ciała i duszy. Zajęcia z jogi to zestaw ćwiczeń dla ciała i umysłu, które pomagają się wyciszyć, odnaleźć harmonię, wysmuklić sylwetkę i złagodzić dolegliwości bólowe. Zajęcia prowadzi doświadczona instruktorka, która jest fizjoterapeutką.

Jest też Aerial Hoop, czyli treningi z użyciem koła cyrkowego dla dzieci i dorosłych.

Oferta Studia Pole Dance „Zakręcona” skierowana jest głównie do dorosłych kobiet i młodzieży, ale nie tylko. Pole Dance staje się popularny także wśród mężczyzn. Żeby skorzystać z oferty studia wystarczy wykupić jednorazowe wejście lub karnet miesięczny. ZAPYTAJ MARTYNĘ O CENNIK – 517 187 037

 Uwaga oferta specjalna!

Istnieje możliwość wynajmu sali na wyłączność: na zawody, warsztaty, sesje lub niezapomniane imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny, wieczory panieńskie) Instruktorki „Zakręconej” postarają się o to, aby przyszła panna młoda/ solenizant i goście wyszli zadowoleni. Oferta zawiera profesjonalny pokaz, naukę choreografii i figur na rurce.

 

Osobom zainteresowanym podajemy dane kontaktowe:

POLE DANCE STUDIO „ZAKRĘCONA”

58-100 Świdnica

Ul. Niecała 6

Tel. 517 187 037

FB:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100087258698085

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Dagetta niedziela, 30.07.2023 16:35
Pełen profesjonalizm
Łukasz czwartek, 30.03.2023 09:44
Same piękne dziewczyny