Organizują festyn by wesprzeć zwierzęta i opłacić wyjazd na Ukrainę

środa, 29.6.2022 08:15 1097 5

Loteria fantowa, kiermasz ciast, stoisko z gadżetami FMP Charity Shop oraz wiele innych atrakcji czekać będzie na wszystkich odwiedzających schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy. Wszystko po to, by zebrać środki finansowe oraz promować adopcje czworonogów.

  Wolontariusze Fundacji Mam Pomysł, operatora świdnickiego schroniska dla bezdomnych zwierząt organizują kolejny festyn, aby wspomóc swoich podopiecznych. 

 - Wszystkich serdecznie zapraszamy na festyn z okazji Dnia Psa i Kota. Impreza odbędzie się na Pogodnej 3 w dniu 2 lipca w godzinach od 12.00 do 17.00. W trakcie tego wydarzenia przewidujemy wiele atrakcji! Uwaga! Bilet wstępu: Kup i przynieś sierściuchom żwirek lub bezzbożową karmę. Jeśli chciałbyś dołożyć swoją cegiełkę do naszego stoiska - podaruj nam słodkości (ciasta, babeczki, ciasteczka) zysk z całego festynu przekazany zostanie na utrzymanie i leczenie naszych podopiecznych - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

  W programie wydarzenia:

- Stoisko z gadżetami FMP Charity Shop, gdzie będzie można zakupić nasze cegiełki
- Stoisko z pysznościami; ciasta, babeczki itp.
- Stoisko pod nazwą "Kup kota w worku", gdzie dostaniecie najróżniejsze cudowności!
- Będą także wszyscy pracownicy Pogodnej 3, z którymi będziecie mogli porozmawiać, zapytać o to, jak działamy oraz porozmawiać o naszych podopiecznych
- Będziecie mogli poznać 5 lat naszej pracy! Przygotowaliśmy dla Was prezentacje, którą przedstawi Kierownik Schroniska Adrianna Kaszuba.
- Stoisko, na którym będą transmitowane filmiki z wyjazdów na Ukrainę, będziecie mogli także obejrzeć zdjęcia, zadać pytania uczestnikom i wesprzeć kolejny wyjazd!

  - Przygotowujemy się również do wyjazdu na Ukrainę, na nieco dłużej, w okolicach 12 lipca, ale ze względu na kryzys paliwowy, trudności w zgromadzeniu środków na wyjazd, przedsięwzięcie stoi pod znakiem zapytania. Organizujemy zbiórkę, którą przeznaczymy na pokrycie kosztów paliwa dwóch samochodów, które wyruszą z gromadzonymi darami na rzecz ofiar wciąż trwającej wojny. Naszym celem będzie z całą pewnością Mikołajów, a czas pokaże, dokąd jeszcze dotrzemy. Pomagamy szpitalom, schroniskom, wolontariuszom przygotowującym paczki dla potrzebujących, wojskowym. Najbardziej zależy nam na dzieciach, które nie są winne tej tragedii, a także zwierzętach, jako istotach w pełni zależnych od ludzi -  informują wolontariusze ze świdnickiego schroniska dla zwierząt.

Projekt ma na celu zorganizowanie pomocy humanitarnej, nawiązanie kontaktów i dalszej współpracy na terenach ogarniętych wojną w Ukrainie. 

Więcej informacji tutaj -  https://www.facebook.com/fmpmisjaukraina/

Wpłat można dokonywać tutaj: https://pomagam.pl/fmpmisjaukraina

foto - Fundacja Mam Pomysł

Przeczytaj komentarze (5)

Komentarze (5)

środa, 29.06.2022 08:27
W jakim celu wyjazd na Ukrainę???
środa, 29.06.2022 10:24
Chcą jechac pieski i kotki ratowac za nasze pieniądze...
Ona środa, 29.06.2022 22:17
Dokładnie w samo sedno ! Ludzie i zwierzęta w Polsce...
środa, 29.06.2022 17:57
Nie chcesz to się nie dokładaj. I po co pier...isz
środa, 29.06.2022 11:23
dokładnie