„Ona lubi pomarańcze” – After Party porwał publiczność w Żarowie

sobota, 27.5.2023 09:41 948 1

W ostatni weekend maja gmina Żarów zaprasza na na Dni Żarowa. Na gości czeka sporo atrakcji, koncertów a na koniec tradycyjnie dyskoteka pod gwiazdami. Na święcie Żarowa wystąpili After Party, a przed nami Wanda i Banda. Tegoroczne Dni Żarowa zaplanowano w dniach 26-27 maja. W tym roku impreza odbywa się na terenie przy ulicy Dworcowej.

Oprócz koncertów gwiazd tegorocznych Dni Żarowa będziemy mogli uczestniczyć w wyjątkowych urodzinach. Siedemdziesiąt pięć lat temu powołana do życia została Żarowska Orkiestra Dęta. Zapraszamy na wspólny koncert z udziałem orkiestry dętej z Dzierżoniowa.Ponadto na scenie zaprezentują się lokalni artyści – Aorta (rock), Toxide (metal).  Pierwszego dnia o godzinie 21:00 żarowian rozgrzał After Party - zespół muzyczny wykonujący muzykę z pogranicza gatunku disco polo, folku, muzyki biesiadnej, techno, muzyki klubowej i dance.

 W Żarowie będzie głośno i tanecznie. Drugiego dnia Dni Żarowa podróż w czasie zaserwuje nam Wanda i Banda - to kultowa rockowa kapela, która głównie kojarzona jest z serialem "Siedem życzeń". W swoim repertuarze ma takie przeboje jak: HI-FI, Nie będę Julią, Czy to szczęście czy nieszczęście, Zostawcie mnie czy wspomniane już wcześniej "Siedem życzeń". Koncerty zespołu to potężna dawka energii. Na Dniach Żarowa nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W sobotę moc atrakcji zapewni Clownikowa Fifi i jej pomocnicy.

 

 

 

 

foto - UM Żarów

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

sobota, 27.05.2023 09:55
Muza raczej na dożynki typu discpol.