Okradł stację paliw. Poszukiwany 29-latek blisko trzy lata spędzi w więzieniu

piątek, 17.3.2023 10:11 1146 2

29-letniego boguszowianina zatrzymali wczoraj po południu funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach. Mężczyzna był poszukiwany, gdyż został skazany prawomocnym wyrokiem przez sąd na karę blisko trzech lat pozbawienia wolności za kradzież rozbójniczą oraz poruszanie się pojazdem pomimo sądowych zakazów.

- Mundurowi zatrzymali 29-latka około godziny 17:00 przy ul. Zielonej w Boguszowie-Gorcach. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Świdnicy celem osadzenia w więzieniu, gdyż dokładnie rok temu w warunkach recydywy na jednej ze stacji paliw w Świebodzicach dokonał kradzieży rozbójniczej, a następnie poruszał się samochodem osobowym, mając już kilka zakazów sądowych do kierowania pojazdami - informuje mł.asp. Paweł Noga z KMP w Wałbrzychu.

 Teraz mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego najbliższe 2 lata i 10 miesięcy spędzi w więzieniu. W trakcie wykonywania czynności policjanci ustalili, że boguszowianin był ponownie zatrzymywany w ostatnim czasie za złamanie sądowych zakazów, więc jego pobyt w więzieniu może ulec przedłożeniu o kolejne 5 lat.

29-latek został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd następnie zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie Polski.

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

piątek, 17.03.2023 12:41
Wyjdzie i będzie robił to samo
cpn piątek, 17.03.2023 11:47
to teraz frajer posiedzi