Odwiedź to miejsce! - Emocje gwarantowane!

środa, 27.7.2022 21:06 9755

Mamy dobrą wiadomość dla szukających niezapomnianych wrażeń. W czerwcu br., w urokliwym lasku pomiędzy Bojanicami a Lutomią Górną otworzyła się sportowo-rekreacyjna STRZELNICA FALKONA, która oprócz 25- metrowej osi strzeleckiej,   z różnymi celami stałymi i ruchomymi oferuje gościom parking, zadaszoną wiatę oraz miejsce na ognisko.

Organizowane są tu cyklicznie kursy grupowe z zakresu umiejętności posługiwania się różnymi typami broni palnej, a także szkolenia dla zaawansowanych i  początkujących stawiających pierwsze kroki w strzelectwie.

 Oferta strzelnicy sportowo-rekreacyjnej skierowana jest zarówno dla osób z doświadczeniem, które chcą poszerzyć swoje umiejętności, jak i  dla początkujących.

 Dzięki strzelnicy będą  Państwo mogli zapoznać się z najpopularniejszymi jednostkami używanymi przez służby na całym świecie. Dla miłośników historii znajdzie się broń, którą używały służby mundurowe kilka dekad temu.

WIĘCEJ NA STRONIE  - https://strzelnicafalkona.pl/home/strona-glowna/

Zapraszamy wszystkich miłośników strzelectwa do aktywnego spędzania czasu z nami – mówi Marcin Kowalczyk, właściciel  STRZELNICY FALKONA - Każdorazowo udzielamy pełnego przeszkolenia w zakresie bezpiecznego posługiwania się bronią i szacunku do broni. W cenę wliczona jest opieka instruktora. Gwarantujemy dobrą zabawę, fachową wiedzę,  profesjonalizm i bogaty arsenał, a wszystko w przepięknej okolicy w niedużej odległości od Świdnicy i  Dzierżoniowa.

OFERTA STRZELNICY:
- szkolenia i zawody strzeleckie,

- strzelanie indywidualne i grupowe dla wszystkich,

- szkolenia z zakresu strzelania i praktycznego posługiwania się bronią,

- imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny, wieczór kawalerski)

- imprezy integracyjne dla firm.

 WIĘCEJ NA FB:  https://facebook.com/Strzelnica-Falkona-104160708652719/photos/?ref=page_internal&mt_nav=0

 Marcin Kowalczyk to pasjonat broni palnej, wieloletni członek sportowego klubu strzeleckiego, a także uczestnik licznych zawodów w strzelectwie dynamicznym (3Gun, strzelba IPSC), instruktor w zakresie strzelectwa sportowego ze specjalnością: strzelectwo sportowe, bojowe i dynamiczne oraz sędzia strzelectwa sportowego klasy trzeciej (uprawnienia wydane przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego). Z nim świetna zabawa i niezapomniane emocje gwarantowane!

 Wejście na strzelnicę możliwe jest tylko po uprzednim ustaleniu terminu.

Ze strzelnicy mogą korzystać dzieci od 10 roku życia, przebywające pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

Kontakt: Marcin Kowalczyk, tel. 662-617-519

REGULAMIN patrz TUTAJ - https://strzelnicafalkona.pl/home/regulamin-strzelnicy/

JAK DOJECHAĆ? - https://strzelnicafalkona.pl/home/contact-us/