Strefa wypoczynku w Żarowie

środa, 28.7.2021 10:20 1044 1

rząd Miejski w Żarowie zaprasza mieszkańców do Strefy Wypoczynku, która przygotowana została przy ul. Piastowskiej w Żarowie.

Śmiało można przyjść, usiąść, poczytać książkę czy gazetę. Zrelaksować się na słońcu i trawie lub w cieniu pod drzewkiem. A w pobliżu aktywnie czas można spędzić na basenie, siłowni zewnętrznej, placu zabaw czy bulodromie. Do dyspozycji mieszkańców, zwłaszcza młodzieży i dzieci są także stanowiska do gry w szachy i ping-ponga. Widok kwitnących kwiatów na łąkach kwietnych również czyni przestrzeń tego miejsca bardziej kolorową i przyjazną.

Zapraszamy do korzystania z tej formy wypoczynku wszystkich mieszkańców naszej gminy oraz oczywiście gości wakacyjnych. Dorosłych czy seniorów, którzy razem z dziećmi mogą miło i bezpiecznie spędzić swój wolny czas. Odpoczywając na ławeczkach w zaciszu drzew, czy korzystając z siłowni zewnętrznej, mogą mieć swoje pociechy „na oku”. Oferujemy więc naszym mieszańcom miejsce bezpieczne oraz w sposób kompleksowy spełniające ich potrzeby.

Funkcjonowanie Strefy Wypoczynku uzależnione będzie od panujących warunków atmosferycznych.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:
Dróbka
czwartek, 01.01.1970 01:00
I pewnie oblegane te leżaki są przez ludzi tak jak i w Strzegomiu...przez amatorów procentowych trunków
Dróbka czwartek, 29.07.2021 08:57
I pewnie oblegane te leżaki są przez ludzi tak jak i w Strzegomiu...przez amatorów procentowych trunków