komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 29 września 2020

Michala, Gabriela

Od 14 sierpnia działalność wznawia basen w Witoszowie Dln.

czwartek, 13.8.2020 14:29 , komentarze: 1 , odsłony: 661
kategorie artykułu:

Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, wznawiamy funkcjonowanie basenu w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym.

Tygodnie przestoju nie były jednak czasem zmarnowanym. Wykorzystano go na wykonanie szeregu przeglądów urządzeń eksploatacyjnych oraz prac mających na celu podniesienie jakości wody, m.in. wymieniono cześć złóż filtrujących wodę z niecek basenowych i zainstalowano stację zmiękczania wody użytkowej. Ponadto podjęliśmy działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze dojazdowej do Centrum Sportowo – Rekreacyjnego. Na ukończeniu są roboty budowlane przy poszerzaniu jezdni drogi dojazdowej, w ślad za którymi wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu.

Poprawione warunki przejścia i przejazdu, jeszcze lepsza jakość wody, niezmiennie profesjonalna i miła obsługa – to wszystko z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników! Dlatego choć pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty centrum sportowo-rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym.

W sierpniu basen będzie czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 13.00 – 22.00. Dla bezpieczeństwa użytkowników i pracowników będzie funkcjonować w nowym reżimie sanitarnym. Prosimy o zapoznanie się i stosowanie szczególnych zasad korzystania z obiektu. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych!

Zasady korzystania z basenu w Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym w czasie obowiązywania ograniczeń związanych z COVID-19

 1.         Od dnia 14 sierpnia 2020 r. basen jest czynny w godzinach 13.00 – 22.00.
 2.         Z pływalni mogą korzystać wyłącznie osoby zdrowe. Osoby z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, w szczególności dróg oddechowych, obowiązuje zakaz wstępu. Kasjer ma prawo nie wpuścić osoby z wyżej wymienionymi objawami na teren obiektu.
 3.         Nie zaleca się korzystania z obiektu przez osoby znajdujące się w grupie zwiększonego ryzyka.
 4.         Pobyt w obiekcie należy ograniczyć do czasu pływania i przebierania się (hol nie może być wykorzystywany jako „poczekalnia” na osoby pływające).
 5.         Należy zachować dystans społeczny oraz stosować się do znaków i instrukcji oraz do poleceń pracowników obiektu.
 6.         Przy kasie może znajdować się jedna osoba. Zalecamy korzystanie z płatności bezgotówkowych.
 7.         Obiekt jest wyposażony w dozowniki z płynem do dezynfekcji. Obowiązuje dezynfekcja rąk przy wejściu do obiektu, przed wejściem do szatni i po opuszczeniu jej.
 8.         Podczas przebywania na terenie obiektu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Nakaz nie obowiązuje podczas pływania, korzystania z jaccuzi i sauny. Osłonę ust i nosa należy zdjąć i pozostawić wraz z ubraniem w przebieralni. Ubierając się po kąpieli należy ponownie nałożyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
 9.         Obowiązują ścisłe zasady higieny – przed wejściem do hali basenowej obowiązuje dokładne umycie całego ciała pod natryskiem oraz przejście przez brodzik do płukania
  i dezynfekcji stóp. Obsługa ma prawo wyprosić osobę nie przestrzegającą zasad higieny.
 10.     Przy korzystaniu z suszarek do włosów obowiązuje nakaz używania jednorazowych rękawiczek ochronnych, oddanych do użytku nieodpłatnie klientom basenu.
 11.     Prowadzona jest regularna dezynfekcja powierzchni wspólnych takich jak: klamki, drzwi, uchwyty, szafki, półki, ławki, włączniki, kurki baterii, poręcze, suszarki, transpondery, powierzchnie sanitarne itp. W czasie dezynfekcji niektóre elementy mogą być wyłączone z użytkowania.
 12.     Jeżeli to możliwe, na terenie obiektu należy unikać dotykania klamek, poręczy itp.
 13.     Na pływalni przebywać może ograniczona liczba osób, wynikająca z aktualnie obowiązujących wytycznych. Informację o limitach można uzyskać w recepcji obiektu.
 14.     Zasady bezpieczeństwa obowiązują do czasu ich odwołania.
 15.     Korzystający z basenu mają obowiązek przestrzegać również innych regulaminów obowiązujących w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym.
 

Wasze komentarze

Tygodnie przestoju? Chyba raczej prawie pół roku.
piątek, 14.08.2020 06:28 autor:
poniedziałek, 28.9.2020 08:03
niedziela, 27.9.2020 09:34
piątek, 25.9.2020 13:57
czwartek, 24.9.2020 08:21
środa, 23.9.2020 10:17
wtorek, 22.9.2020 11:38
4
poniedziałek, 21.9.2020 09:16
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki