komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 20 stycznia 2021

Fabiana, Sebastiana

O mały włos doprowadziłaby do tragedii. Pijana wjechała do rowu

wtorek, 12.1.2021 08:02 , komentarze: 2 , odsłony: 1891
kategorie artykułu:

Policjanci z wydziału ruchu drogowego świdnickiej komendy zatrzymali nietrzeźwą kierującą, która na drodze gminnej w gminie Marcinowice wjechała do przydrożnego rowu. 48-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego miała ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kobieta posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jej zatrzymanie było możliwe dzięki informacji przekazanej przez świadków zdarzenia.

9 stycznia, około godz. 17.15 dyżurny świdnickiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w wyniku którego auto wjechało do przydrożnego rowu. Z informacji jakie przekazali świadkowie wynikało, że kierująca może być pod wpływem alkoholu. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z wydziału ruchu drogowego świdnickiej komendy. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca samochodem marki Opel, 48-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego, nie dostosowała prędkości do panujących warunków w wyniku czego wjechała do przydrożnego roku. W wyniku tego zdarzenia nie odniosła żadnych obrażeń. Ale to zdarzenie to nie jedyne przewinienie kierującej.

- Jak się okazało 48-latka kierowała pojazdem marki Opel w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie, a sprawdzenie w systemach policyjnych potwierdziło, że kobieta posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Dziękujemy świadkom za przekazanie informacji o zdarzeniu. Państwa przypuszczenia okazały się słuszne i dzięki Państwa reakcji świdniccy policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierującego, który mógł doprowadzić do tragedii na drodze - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem, grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Wasze komentarze

czwartek, 14.1.2021 18:21
14
środa, 13.1.2021 13:11
1
poniedziałek, 11.1.2021 08:00
11
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra