komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 21 stycznia 2021

Agnieszki, Jarosława

Nowy butik w Świdnicy już otwarty! Wygraj voucher [KONKURS]

wtorek, 17.11.2020 08:00 , odsłony: 6618
kategorie artykułu:

 Jeśli szukacie wygodnych, modnych i dobrej jakości ubrań, które przyciągną spojrzenia i pozwolą Wam poczuć się wyjątkowo powinniście odwiedzić DOTTY'S LA FASHION BUTIK w Świdnicy. Znajdziecie tam stylowe bluzki, bluzy, swetry, koszule, spodnie, obuwie, biżuterię oraz i inne elementy garderoby, z których można stworzyć eleganckie i nowoczesne stylizacje na wiele okazji. 

- Sklep powstał z pasji– mówi Dorota Kuczkowiak, właścicielka butiku. – Moja przygoda z modą zaczęła się bardzo dawno temu.  Odkąd pamiętam, ceniłam sobie  indywidualność w doborze ubrań. Zainteresowanie modą dzielę jeszcze z pasją do branży beauty . Jestem studentką drugiego roku kosmetologii na WSF we Wrocławiu i mam nadzieję,  że pewnego dnia, uda mi się, te dwie pasje ze sobą połączyć. W końcu obie mają spore znaczenie w życiu codziennym kobiet  i nie tylko. Ludziom wydaje się, że interesowanie się modą  polega na posiadaniu pękającej w szwach garderoby.  A w tej całej modzie nie chodzi przecież o to, czy mamy trzy pary butów, czy trzydzieści, ani o drogie marki. Dla mnie moda to otaczanie się pięknymi przedmiotami, wrażliwość na kolory, wyrażanie siebie i tego jacy jesteśmy w środku.   

Otwarcie sklepu stacjonarnego przy ul. Westerplatte miało miejsce 26.10 br., ale DOTTY'S LA FASHION BUTIK działał już kilka miesięcy wcześniej. Dotychczas pani Dorota prowadziła sprzedaż  internetową poprzez social media www.dottys.pl  . Obecnie pracuje  nad profesjonalną, internetową, stroną sprzedażową sklepu. 

Jeżeli chcecie się wyróżnić w tłumie i zachwycić znajomych niepowtarzalnym stylem wykonajcie pierwszy krok - odwiedźcie DOTTY'S LA FASHION BUTIK w Świdnicy przy ul. Westerpalatte 17/02 lub  www.dottys.pl

Już wkrótce pojawi się nowa kolekcja. Warto śledzić na bieżąco:

FB -   DottysLaFashionButik

 IG - dorota_s1985 

KONKURS!

Dla czytelników Doba.pl mamy voucher wartości 100 zł do wykorzystania w DOTTY'S LA FASHION BUTIK. Żeby go otrzymać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Kiedy i gdzie pojawił się pierwszy dom projektowania odzieży? Na Państwa maile czekamy do 20.11.2020 (piątek) do godz. 22.00 pod adresem: konkursydsw@doba.pl W temacie prosimy wpisać:  Moda, a w treści oprócz odpowiedzi także imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie.

***

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile. Pierwszy dom projektowania odzieży powstał w 1858 r oczywiście w Paryżu.  

Voucher otrzymuje Justyna Nowak

 
wtorek, 19.1.2021 12:12
wtorek, 19.1.2021 08:45
poniedziałek, 18.1.2021 11:25
poniedziałek, 18.1.2021 08:50
poniedziałek, 18.1.2021 08:52
poniedziałek, 18.1.2021 08:31
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec