komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 26 września 2020

Wawrzynca, Kosmy

Nocny Kochanek w sobotę na wielkim ekranie w Świdnicy

piątek, 21.8.2020 10:15 , komentarze: 0 , odsłony: 335
kategorie artykułu:

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do sali teatralnej na pokaz dvd Nocny Kochanek “Live Pol’and’Rock Festiwal”.  Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi na sali dostępna będzie tylko połowa miejsc a bezpłatne wejściówki można pobrać na stronie organizatora.

Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut…ucha.  Tekstowo - mają być jaja, a utwory koniecznie muszą opierać się na faktach, czasami nawet autentycznych… Wykorzystując  humor, dystans do świata, pastisz i gry językowe, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej, ale nie tylko.

Ostatni album Nocnego Kochanka to “Randka w ciemność”, który za sprawą Krzysztofa Pietrzaka trafił do konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych. Oto fragment jego tekstu: „Mój szynobus gna, a ja słucham Kochanka i wyobrażam sobie jak rozpędzona cysterna Whitesnake przywala w żeliwny wagon Judas Priest aż iskry pryskają wokoło. W następnym kawałku już pędzi szalona drezyna Iron Maiden i zderza się z lokomotywą Metalliki”.

Pokaz rozpocznie się w sobotę 22 sierpnia o godzinie 19:00 w sali teatralnej ŚOK (Rynek 43). Szczegółowe informacje m.in. o wejściówkach oraz zasadach bezpieczeństwa znajdują się na stronie organizatora: https://sok.com.pl/wydarzenie/nocny-kochanek-projekcja-koncertu-z-polandrock/ Już w przyszłym tygodniu kolejny pokaz kocertowego dvd, tym razem z zapisem występu Kwiatu Jabłoni.

 

Wasze komentarze

czwartek, 17.9.2020 09:10
piątek, 11.9.2020 13:33
czwartek, 10.9.2020 13:49
piątek, 28.8.2020 11:20
środa, 26.8.2020 13:13
Panek car sharing
Panek car sharing
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki