komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 23 stycznia 2021

Ildefonsa, Rajmunda

Nasz camping ponownie najlepszy w Polsce!

wtorek, 1.12.2020 10:28 , komentarze: 0 , odsłony: 262
kategorie artykułu:

Drugi rok z rzędu znajdujący się w kompleksie obiektów Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej Camping nr 231 zdobył pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, Mister Camping 2020!

Branżowy konkurs był bezpłatny, świdnicki camping otrzymał najwyższy laur obok trzydziestu dwóch innych pól kempingowych w większości ze zdecydowanie bardziej popularnych turystycznych celów podróży.

To dla nas olbrzymie wyróżnienie i prestiż, jak również świetna reklama w branży, bowiem organizatorem konkursu jest instytucja zajmująca się turystyką kempingową. Kolejny rok utrzymujemy się na najwyższym poziomie. Nagrodę odbieram również jako docenienie pracy i zaangażowania naszych pracowników – mówi Jan Czałkiewicz, p.o. dyrektora ŚOSiR-u i dodaje: - To nie jedyna wyróżnienie, jakie otrzymaliśmy w 2020 roku. Przypomnę, że od lipca cieszymy się też rekomendacją Polskiej Organizacji Turystycznej w zakresie bezpieczeństwa higienicznego w związku z Covid 19.

Tegoroczne wyróżnienie cieszy szczególnie, bo i kończący się rok jest wyjątkowy i  bardzo trudny dla całej branży turystycznej – mówi Sylwia Brzęczek, kierownik Campingu i Domu Wycieczkowego. - Odczuliśmy ograniczenia, odwiedziło nas mniej turystów, zwłaszcza tych zagranicznych, ale rok 2020 i tak okazał się lepszy na przykład od roku 2013.

W mijających dwunastu miesiącach na campingu udzielono 1533 osobonoclegów. Świdnicę odwiedzili w kamperach turyści z 13 państw. Obok Polaków największą grupę stanowili Niemcy (423 osobonoclegi). Byli też między innymi Holendrzy, Włosi, Szwajcarzy, Brytyjczycy czy Szwedzi. 

Camping nr 231 działa od 2008 roku. Amatorzy wypoczynku w kamperach i przyczepach doceniają świdnicki camping za rozległy trawiasty teren, możliwość schronienia się w cieniu owocowych drzew, całodobowo czynną recepcję i sanitariaty oraz bezpłatny wc chem. Na tonącej w zielni powierzchni ponad 5000 m kw. urządzone zostały rozległe pole namiotowe oraz stanowiska caravaningowe dla 15 kamperów, czy przyczep (wymiary: 12 x 15 m), w tym dwa stanowiska oraz sanitariaty przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Każde stanowisko jest z oddzielnym przyłączem elektrycznym. Do dyspozycji gości jest również pełne zaplecze sanitarne, stanowisko do grilla i sala cateringowo-szkoleniowa. Swobodna atmosfera i przyjazne otoczenie sprzyja relaksowi, również w towarzystwie swoich milusińskich. Na terenie campingu wydzielony jest parking monitorowany całą dobę.

Przypomnijmy, że noclegową ofertę Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji uzupełnia całoroczny Dom Wycieczkowy, który w 2 i 3 osobowych pokojach z łazienkami i telewizorami może jednorazowo przyjąć 50 gości. Przystępne ceny, czystość, sympatyczna atmosfera i bliskość obiektów sportowych sprawia, że obiekt również cieszy się dużą popularnością. 

 

 

Wasze komentarze

czwartek, 21.1.2021 11:30
wtorek, 19.1.2021 12:12
wtorek, 19.1.2021 08:45
poniedziałek, 18.1.2021 11:25
poniedziałek, 18.1.2021 08:50
poniedziałek, 18.1.2021 08:52
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele