Nadal nie odnaleziono zaginionego 55-latka. Policja planuje kolejne działania

czwartek, 29.2.2024 11:22 1685 1

Blisko 540 hektarów przeszukali wczoraj zaangażowani w akcje poszukiwawczą za zaginionym Robertem Stecem policjanci, ratownicy oraz funkcjonariusze innych służb którzy wyposażeni w nadajniki GPS sprawdzali ogrody działkowe, torowiska, ciągi wodne, zbiorniki wodne, lasy, pola na terenie Świebodzic i terenach przyległych do K35.

 Wczoraj, 28 lutego  kolejny raz do późnych godzin popołudniowych, przy zaangażowaniu zwiększonych sił i środków przeprowadzone zostały poszukiwania za zaginionym Robertem Stecem.

- W poszukiwaniach udział wzięli funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu, Komisariatu Policji w Świebodzicach, Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, Straży Miejskiej w Świebodzicach, Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzicach, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej, Ratownicy GOPR z Wałbrzycha oraz Grupy Ratownictwa Medycznego z Wałbrzycha, prolifer, 2 psy tropiące i dronów. W poszukiwania zaangażował się także burmistrz Świebodzic Paweł Ozga - mówi asp. Magdalena Ząbek Oficer Prasowy KPP Świdnica.

Niestety prowadzone wczoraj poszukiwania nie przyniosły żadnych nowych ustaleń. W sprawie planowane będą kolejne działania.

 Przypominamy!

ROBERT STEC ostatni raz widziany był przez rodzinę 23 stycznia około godziny 02:30. Rano mężczyzny nie było już w domu. Do momentu zgłoszenia faktu mundurowym, nie skontaktował się z nikim z najbliższych. Rodzina nie ma informacji, gdzie może przebywać

ROBERT STEC ma 55 lat, 175 cm wzrostu, krótkie czarne włosy z zakolami, lekko siwiejące, jest otyłej postury ciała.

W chwili zaginięcia mógł być ubrany w kurtkę jesienną ortalionową koloru granatowego, czarną czapkę zimową, czarne adidasy z czerwonymi dodatkami, spodnie jeansowe ciemne lub dresowe moro.

Zwracamy się z apelem do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu ROBERTA STEC o kontakt z Policją pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z Komisariatem Policji w Świebodzicach przy ul. Wiejskiej 22b lub telefonicznie 47 87 55 520. Można też kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy przy ul. Jagielońskiej 23 lub telefonicznie 47 87 552 00 lub 47 87 552 19).

 

 

 

 

foto - KPP Świdnica

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

czwartek, 29.02.2024 15:03
Zaginął 23 stycznia, ponad miesiąc temu i teraz go poszukują?