komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 23 października 2020

Marleny, Seweryna

Muzyka towarzyszy mu od maleńkości... Mieszkaniec Jaworzyny Śl. nagrał swój pierwszy minialbum

środa, 29.4.2020 09:56 , komentarze: 0 , odsłony: 2614
kategorie artykułu:

Artur Pojasek ma 18 lat i jest mieszkańcem Jaworzyny Śląskiej. Przed kilka dniami wydał swój pierwszy minialbum zatytułowany "Repeat".

- Muzyka towarzyszy mi od maleńkości, co można zauważyć na teledysku do piosenki „Gabriel”, ale tak naprawdę komponowaniem i pisaniem własnych utworów zacząłem zajmować się po ukończeniu szkoły muzycznej w Świdnicy. Wtedy też poznałem wielu wartościowych ludzi, którzy pomogli mi rozwinąć skrzydła - opowiada nam Artur.

Pop- to styl muzyki najbliższy sercu młodego twórcy. Nie oznacza to jednak, że Artur nie szuka inspiracji w innych zakamarkach swojej artystycznej duszy.

Gatunek, który reprezentuję to pop, muzyka akustyczna, czasem próbuję rapować. Bardzo inspiruje mnie Ed Sheeran, zespół Perfect, John Mayer, czy James Bay - mówi 18-latek.

Jaworzynianin nie chce jednak poprzestać na wydaniu minialbumu. - Dążę do tego, żeby płyta pojawiła się jak najszybciej w jak największym nakładzie. Niestety na ten moment nie mogę powiedzieć kiedy to nastąpi. Aktualnie piszę nowe nowe piosenki, które potem będę składał w cały album - dodaje Artur.

- Na co dzień, jeżeli nie zajmuję się muzyką, bo to jest zajęcie, któremu poświęcam najwięcej czasu to uczę się do matury, którą zdaję w tym roku. Warunki są wyjątkowe, dlatego wymagają specjalnych przygotowań, ale jak widać to nie przeszkodziło mi w wydaniu swojej EPki, której już można słuchać na Spotify, TIDALu i innych serwisach streamingowych oraz założenia sklepu z ubraniami, na którym można również zamówić fizyczną wersję EPki w limitowanym nakładzie 100 sztuk (www.arthursamuelstore.90.pl). Poza nauką obowiązkową ciągle udoskonalam swoje umiejętności wokalne w Akademii Rozwoju Talentów, która jest tak naprawdę moim drugim domem. Mimo pandemii uczęszczam na zajęcia online - mówi Artur.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 5.10.2020 07:54
czwartek, 17.9.2020 09:10
czwartek, 10.9.2020 13:49
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD