komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 28 maja 2020

Jaromira, Justa

Muzyka towarzyszy mu od maleńkości... Mieszkaniec Jaworzyny Śl. nagrał swój pierwszy minialbum

środa, 29.4.2020 09:56 , komentarze: 0 , odsłony: 1400
kategorie artykułu:

Artur Pojasek ma 18 lat i jest mieszkańcem Jaworzyny Śląskiej. Przed kilka dniami wydał swój pierwszy minialbum zatytułowany "Repeat".

- Muzyka towarzyszy mi od maleńkości, co można zauważyć na teledysku do piosenki „Gabriel”, ale tak naprawdę komponowaniem i pisaniem własnych utworów zacząłem zajmować się po ukończeniu szkoły muzycznej w Świdnicy. Wtedy też poznałem wielu wartościowych ludzi, którzy pomogli mi rozwinąć skrzydła - opowiada nam Artur.

Pop- to styl muzyki najbliższy sercu młodego twórcy. Nie oznacza to jednak, że Artur nie szuka inspiracji w innych zakamarkach swojej artystycznej duszy.

Gatunek, który reprezentuję to pop, muzyka akustyczna, czasem próbuję rapować. Bardzo inspiruje mnie Ed Sheeran, zespół Perfect, John Mayer, czy James Bay - mówi 18-latek.

Jaworzynianin nie chce jednak poprzestać na wydaniu minialbumu. - Dążę do tego, żeby płyta pojawiła się jak najszybciej w jak największym nakładzie. Niestety na ten moment nie mogę powiedzieć kiedy to nastąpi. Aktualnie piszę nowe nowe piosenki, które potem będę składał w cały album - dodaje Artur.

- Na co dzień, jeżeli nie zajmuję się muzyką, bo to jest zajęcie, któremu poświęcam najwięcej czasu to uczę się do matury, którą zdaję w tym roku. Warunki są wyjątkowe, dlatego wymagają specjalnych przygotowań, ale jak widać to nie przeszkodziło mi w wydaniu swojej EPki, której już można słuchać na Spotify, TIDALu i innych serwisach streamingowych oraz założenia sklepu z ubraniami, na którym można również zamówić fizyczną wersję EPki w limitowanym nakładzie 100 sztuk (www.arthursamuelstore.90.pl). Poza nauką obowiązkową ciągle udoskonalam swoje umiejętności wokalne w Akademii Rozwoju Talentów, która jest tak naprawdę moim drugim domem. Mimo pandemii uczęszczam na zajęcia online - mówi Artur.

 

Wasze komentarze

wtorek, 19.5.2020 11:01
niedziela, 10.5.2020 11:56
wtorek, 5.5.2020 09:27
poniedziałek, 4.5.2020 11:07
sobota, 28.3.2020 10:11
niedziela, 8.3.2020 07:14
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
SKUP AUT
SKUP AUT
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra