komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

niedziela, 19 maja 2019

Iwa, Piotra

Mocny Maraton w Cinema3D [ZGARNIJ WEJŚCIÓWKĘ]

czwartek, 11.4.2019 08:55 , komentarze: 0 , odsłony: 204
kategorie artykułu:

Dla wszystkich fanów akcji, adrenaliny i trzymających w napięciu do samego końca filmów, CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało 12 kwietnia o 22:00 specjalny maraton filmowy!

Jednej nocy zobaczyć będzie można aż 4 filmy. Vin Diesel, Charlize Therone, James McAvoy czy Mila Jovovich w jednych z najlepszych tytułów filmów akcji z ostatnich lat oraz premierowo najnowszy „Hellboy”. Oprócz wielu emocji nie zabraknie także wielkiej dolewki wybranego napoju w popcorn barze kina. Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

FILMY PODCZAS MARATONU:  

Łowca Czarownic - Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic, pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich, Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie, poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów do świata ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu, Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial - potężna, zbuntowana czarownica, śniąca o panowaniu zła.

https://www.youtube.com/watch?v=Tn5ccHdr7bI

Hardcore Henry - Budzisz się, ale nic nie pamiętasz. Nie wiesz, kim jesteś, ani jak tu się znalazłeś. Atrakcyjna kobieta twierdzi, że jest twoją żoną. Nieźle. Nie mija pięć minut, gdy padają pierwsze strzały. Ledwo uchodzisz z życiem, ale twoja żona ma mniej szczęścia. Zostaje uprowadzona. Szybko orientujesz się, że jesteś maszyną do zabijania. Jak się tego wszystkiego nauczyłeś? Kto cię szkolił? Kto teraz chce twojej śmierci? Musisz wykorzystać swoje zabójcze umiejętności, by poznać prawdę i ocalić kobietę swojego życia. O ile ona rzeczywiście jest tym, za kogo się podaje. Komu możesz ufać? Sobie? Wkrótce się przekonasz. Jeśli przeżyjesz.

https://www.youtube.com/watch?v=xT8H7DKsJfA

Atomic Blonde - Czasy zimnej wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

https://www.youtube.com/watch?v=SoV46FN6gZo

Hellboy - Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia, Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców.

https://www.youtube.com/watch?v=nT-VewGMWeg

ZGARNIJ WEJŚCIÓWKĘ 

Do wygrania podwójny voucher na maraton. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Wymień co najmniej dwa popularne seriale odcinki których reżyserował Neil Marshall? 

Na odpowiedzi czekamy do piątku, do godziny 10 rano. Mejle należy wysyłać na adres: konkursydsw@doba.pl

 

Wasze komentarze


sobota, 18.5.2019 09:36
1
sobota, 18.5.2019 09:32
sobota, 18.5.2019 09:30
piątek, 17.5.2019 13:57
piątek, 17.5.2019 13:15
piątek, 17.5.2019 12:36
piątek, 17.5.2019 09:21
piątek, 17.5.2019 09:05
czwartek, 16.5.2019 12:58
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
KOLONIE nad morzem
KOLONIE nad morzem
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD