Mikołajkowe spotkanie na strzegomskim rynku! [FOTO,WIDEO]

wtorek, 6.12.2022 22:45 458 1

Mikołajki to czas sprawiania radości najmłodszym i spełniania ich marzeń w świątecznym klimacie, dlatego też w Strzegomiu na Rynku, 6 grudnia we wtorek, odbyło się uroczyste spotkanie z ulubieńcem wszystkich dzieci.

Zabawa zgromadziła prawdziwe tłumy, a Święty Mikołaj punktualnie o godzinie 16:00 zszedł po linie z budynku Urzędu Miejskiego.

Następnie został zaproszony na scenę burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta wraz z organizatorami danej uroczystości i wygłosił krótkie przemówienie, dziękując za przybycie oraz zachęcając wszystkich zgromadzonych, w szczególności dzieci do zabawy mikołajkowej.

Po przemowie burmistrza miasta, nastąpiło uroczyste zaświecenie lampek na  choince, po czym najmłodsi zostali obdarowani słodkim poczęstunkiem, które rozdawał m.in. wiceburmistrz miasta - Tomasz Marczak.

Dzieci odwdzięczyły się Gwiazdorowi za przybycie, poprzez recytowanie wierszyków, chwilę później zaczęła się zabawa z Mikołajem i Śnieżynkami przy świątecznych piosenkach.
Na zakończenie imprezy, o godz. 17:00 na najmłodszych strzegomian czekała niespodzianka, w postaci projekcji filmu pt. „Szybcy i śnieżni” w Strzegomskim Centrum Kultury.

 Foto - Doba.pl

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Czytelnik środa, 07.12.2022 08:35
Ten wysoki pan w jasnym płaszczu to zawsze pcha się...