komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

sobota, 25 maja 2019

Grzegorza, Urbana

Mikołajkowe prezenty od Animals24 – WYGRAJ VOUCHER wartości 50 zł [KONKURS]

czwartek, 6.12.2018 08:00 , odsłony: 3633
kategorie artykułu:

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na świąteczny prezent dla swoich bliskich. Dla czytelników Doba.pl sklepy zoologiczne Animals24 ufundowały 4 bony podarunkowe wartości 50 zł każdy. Żeby je odebrać wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Ile gatunków zalicza się do rodziny chomikowatych i jakie odmiany chomików hodowane są jako zwierzęta domowe? Maile z odpowiedziami należy przesyłać do 10. grudnia do godz. 22.00 na adres konkursydsw@doba.pl wpisując w temacie ANIMALS24, a w treści oprócz odpowiedzi także swoje  imię i nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Wygrywają odpowiedzi z największą liczbą podanych gatunków.

ROZSTRZYGNIĘCIE

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maila.Vouchery otrzymują: Kamila Tarkowska, Anita Stępień, Alicja Wielg i Agnieszka Szady

Zachęcamy do odwiedzenia sklepów i skorzystania ze świątecznych rabatów.

Więcej  informacji o promocjach na fanpage’u - https://www.facebook.com/animals24pl/

O FUNDATORZE:

Sklepy Animals24  zlokalizowane są w pasażach TESCO w  Świdnicy, Dzierżoniowie i Jeleniej Górze. Firma powstała  za sprawą ogromnej miłości do czworonogów oraz akwarystycznych pasji właścicieli. Pierwszy sklep otworzono w Świdnicy, niedługo potem kolejne. Pracownicy Animals24 to zespół specjalistów kochających zwierzęta, hobbiści i ludzie z pasją służący fachowym doradztwem.  Animals24 to wyjątkowe sklepy dla zwierząt, do których zawsze możesz przyjść z własnym pupilem.

W ofercie sklepu jest ponad 200 gatunków zwierząt a wśród nich m.in. ryby, w tym ryby szlachetne np. Dyskowce zamieszkujące wody w dorzeczu Amazonki, jak i afrykańskie Alunocary z jeziora Malawi, czy też Frontosy, Naskalniki,i Muszlowce z jeziora Tanganika. Największym zainteresowaniem, szczególnie dzieci, cieszą się Bojowniki i Welonki, a także Gupiki, Neonki, Skalary, Mieczniki, Bocje i Zbrojniki. W sklepie znajdziemy oczywiście rozmaite karmy dla rybek (żywe, mrożone, suszone, płatki, granulaty, w pudełkach i na wagę) akwaria i rośliny  akwariowe oraz preparaty do roślin ( w płynie i tabletkach), duży wybór akcesoriów (kule, filtry, grzałki, napowietrzacze, kotniki dla rybek (siatkowe i plastikowe) i wiele innych, których nie sposób wymienić.

W ofercie są także ptaki np. kanarki (różne gatunki), papużki duże, papużki faliste, żeberki i inne ptaki egzotyczne oraz wszystko, co potrzebne do ich hodowli: piasek, budki lęgowe, karmniki, klatki i woliery, zabawki i akcesoria, ziarna i pokarm (także dla ptaków zimujących np. karmy dla sikorek), witaminy i suplementy, preparaty do higieny, środki na pasożyty, przysmaki wzmacniające pióra, kondycje i zdrowie.

W Animals24 kupimy również: ślimaki, żółwie, jeże,  szczurki, myszki, myszoskoczki, chomiki, króliki, świnki morskie, koszatniczki, szynszyle, a nawet bardziej egzotyczne jak  węże, gekony i kameleony.  Sklepy zaopatrzą nas także w pokarm, środki do pielęgnacji  i wszelkie akcesoria niezbędne do hodowli tych zwierząt.

Jednak największą grupę stanowią towary dla psów i kotów. Wśród nich: karmy (suche i mokre, w opakowaniach i na wagę, znanych i uznanych producentów jak Acana, Animonda, Royal, Taste of the Wild, Brit), przekąski, pasty i przysmaki dla kotów np.  odkłaczające , dentystyczne, na sierść i skórę, trawa i kocimiętka lub przekąski dla psów: treningowe, dentystyczne,  kości i ciasteczka.

Miłośnicy kotów znajdą tutaj kocie szelki, zabawki i akcesoria, środki do higieny, a także  piasek i żwirek drewniany lub kukurydziany nadający się  do spuszczania w toalecie, żwirki bentonitowe o rożnych zapach i w rożnych wielkościach, drapaki, transportery i kuwety (zamykane lub otwarte) jak również preparaty neutralizujące zapachy i do czyszczenia kuwet.

Właściciele psów oprócz legowisk i bud materiałowych,  mat do nauki czystości, obroży zwykłych i odblaskowych, ubranek i kamizelek odblaskowych przydatnych szczególnie w okresie zimowym, smyczy i kagańców, znajdą tu również pasy bezpieczeństwa i szelki  samochodowe dla psów, transportery i klatki metalowe składane. W ofercie są także środki na odrobaczenie i preparaty owadobójcze np. na pchły, kleszcze,  preparaty antystresowe, uspokajające,  w które warto się zaopatrzyć szczególnie przed Sylwestrem, jak również środki do pielęgnacji i higieny: szampony, odżywki, oleje na sierść, preparaty do czyszczenia oczu, uszu, a nawet perfumy dla psów.

Warto odwiedzić sklepy Animals24 szczególnie w okresie przedświątecznym z uwagi na szereg ofert promocyjnych. Patrz TUTAJ 

Zainteresowanym podajemy adresy i godziny otwarcia sklepów:

Świdnica, ul.Strzegomska 2  - pasaż TESCO
otwarte:
pon.-sob.: 9.00 – 21.00
niedz:10.00 – 19.00 

Dzierżoniów, ul. Świdnicka 71  - pasaż TESCO
otwarte:
pon.-sob.: 9.00 – 21.00
niedz:10.00 – 18.00 

Jelenia Góra,  ul.Jana Pawła II 17 – pasaż TESCO
otwarte:
pon.-sob.: 9.00 – 21.00
niedz:10.00 – 18.00

 

 

środa, 22.5.2019 09:36
6
środa, 22.5.2019 08:15
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
KOLONIE nad morzem
KOLONIE nad morzem
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD