Mikołajkowa MARZYCIELSKA POCZTA kolejny raz w jaworzyńskiej szkole

piątek, 13.12.2019 08:57 1339 0

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia 11.12 ruszyła FABRYKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Dobre elfy, aniołki-uczniowie naszej szkoły, z wielkim entuzjazmem dołączyli kolejny rok  do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Marzycielska Poczta. Pomocnicy Mikołaja zapoznali się wnikliwie z sylwetkami kolegów, do których chcieli napisać ciepłe słowa wsparcia i uznania. 

Akcja wyzwoliła w naszych uczniach wielkie pokłady wrażliwości i dobroci. Każdy kto przystąpił do pisania listów starał się włożyć maksimum serca w to, co robi. Wszystkim przyświecał jeden cel – dać uśmiech i odrobinę radości dzieciom, których życie zdominowała choroba. Było to zadanie wyjątkowe i niezwykle ważne, pouczające i wzruszające.  

Takie spotkanie  z problemami zdrowotnymi rówieśników to wspaniała okazja, aby przekazać młodzieży  jedno z najważniejszych przesłań nadchodzących świąt – cieszmy się bliskością naszych bliskich i nieśmy to ciepło do dzieci, które w trudnych chwilach bardzo tego potrzebują. Praca w FABRYCE MIKOŁAJA sprawia  zawsze wiele radości, daje poczucie, że robimy coś dobrego. Zależy nam ,aby nasze  słowa i prace wywołały  uśmiech na twarzach „Marzycieli”. 

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Marzycielskich Bohaterów!

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)