Rudolfa, Roberta

Michał Kopeć i jego sukcesy w układaniu kostki rubika

środa, 24.2.2021 10:27 , komentarze: 0 , odsłony: 576

Michał Kopeć z klasy 2A  ze Szkoły Podstawowej nr 8 jest wyjątkowym uczniem.  Możemy być z niego dumni. Już pierwszej klasie mógł się pochwalić sukcesami w układaniu kostki Rubika na czas.

- Wszystkie zawody odbywały się w trybie zdalnym. O jego osiągnięciach mogliśmy przeczytać rok temu. Warto poznać go bliżej, ponieważ został mistrzem Polski w swojej kategorii wiekowej w dwóch imprezach ogólnopolskich - czytamy na stronie szkoły.

Puchar Polski 2020 Speedcubing On-line odbywał się w sześciu edycjach rozgrywanych tylko zdalnie. Zawodnicy brali udział w zawodach w swoich domach przed kamerami, lub nagrywając sesje ułożeń kostek. Michał wziął udział we wszystkich edycjach wygrywając cztery z sześciu, co tym samym dało mu zwycięstwo w jego kategorii wiekowej do lat 8.

W dniach 14-21 listopada 2020 odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Speedcubingu On-line. Michał zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej i tym samym został Mistrzem Polski Juniorów do lat 8 ze średnim czasem ułożenia tradycyjnej kostki Rubika 21,37s. Gratulujemy i życzymy nowych wyzwań i sukcesów!

piątek, 16.4.2021 08:28
czwartek, 15.4.2021 10:11
czwartek, 15.4.2021 08:00