Miasto zachęca do udekorowania domu i balkonu na święta. Do wygrania spora suma pieniędzy [SZCZEGÓŁY]

poniedziałek, 4.12.2023 12:47 660 1

- Jak co roku zapraszamy świdniczan do udziału w konkursie na najładniej przystrojony i oświetlony dom oraz balkon. Mogą w nim wziąć udział wszyscy mieszkańcy, za wyjątkiem ubiegłorocznego zwycięzcy, którzy w sposób szczególny upiększą swój dom, balkon, bramę, czy też ogród - ogłasza Magdalena Dzwonkowska z Urzędu Miasta w Świdnicy.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy będą przyjmowane do 17 grudnia pod numerem telefonu: 74/856 28 98 lub drogą mailową na adres: a.gorgon@um.swidnica.pl. Mogą je dokonać tylko osoby będące właścicielami zgłaszanych posesji i balkonów.

Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce w czwartek, 21 grudnia o godz. 18.00 w wieży ratuszowej. Zdjęcia najpiękniej udekorowanych posesji i balkonów opublikowane zostaną na oficjalnym profilu miasta na Facebooku - Świdnica rynek z tradycjami oraz na profilu Świdnicka Kolęda, Jarmark Bożonarodzeniowy. Laureatom zostaną przyznane nagrody w łącznej wysokości 1500 zł.

 - Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i liczymy na Państwa pomysłowość, technikę wykonania oraz estetykę dekoracji - dodaje Dzwonkowska.

foto - UM Świdnica

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

poniedziałek, 04.12.2023 13:10
No, akurat będzie na rachunek za prąd.