Miasteczko świętego Mikołaja i jarmark bożonarodzeniowy w Żarowie

czwartek, 1.12.2022 13:41 517 0

Rozświetlone lampionami, pachnące cynamonowymi pierniczkami i świerkiem Miasteczko świętego Mikołaja zaprasza wszystkich na wspaniałą zimową przygodę.

W niedzielę, 11 grudnia o godzinie 15.00 po Żarowie rozniosą się dzwoneczki mikołajowego pomocnika, świąteczne melodie i głośne śmiechy wszystkich dzieci.

 

Targowisko miejskie wypełni się zapachami i świątecznymi ozdobami. W warsztacie świętego Mikołaja nie zabraknie twórczych zajęć oraz gier i zabaw dla najmłodszych.

Ze sceny będą płynąć świąteczne melodie w wykonaniu Żarowskiej Orkiestry Dętej. Zaśpiewają dla nas Krukowianie i Kalina z Kalna a to wszystko przeplatane występami małych Elfów.

Nieodzownym elementem tego wydarzenia jest jarmark bożonarodzeniowy, na którym nie zabraknie oryginalnych świątecznych ozdób, prezentów, lokalnego rękodzieła czy smakołyków kojarzonych ze świętami.

O wasze podniebienia zadbają liczne stoiska Kół Gospodyń Wiejskich: KGW Imbramowice KGW Łażany, KGW Kalno, KGW Wierzbna i Sołectwo Bożanów.

Jeśli nie macie jeszcze ozdób świątecznych, to z pewnością znajdziecie coś pięknego i oryginalnego na stoiskach przygotowanych przez szkoły podstawowe z Imbramowic, Zastruża, Mrowin i Żarowa.


Zapraszają
Gmina Żarów
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów
Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie
Electrolux Żarów

Smart Work

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)