MDK: Spotkania organizacyjne dla rodziców!
MDK Świdnica zaprasza rodziców na spotkania organizacyjno-informacyjne.
PLASTYCZNA - WANDA SZEGLER
koło technik różnych-gr.1 i 2 -03.09,2014 godz.16.- koło grafiki i -technik różnych-gr.3 oraz koło malowania na jedwabiu i techn.różnych -gr 4 -03.09.2014 godz.17.30
TANECZNA - ANNA TRZECIAK
Rytmika
2.czwartek -04.09.2014r
3.godz.15.30
4.pracownia taneczna lub ,,Pod dębem"
1 .Dziecięcy Zespół ,,Koraliki"młodsze
2.czwartek -04.09.2014r
3.godz.16:00
4.pracownia taneczna
1 .Dziecięcy Zespół ,,Koraliki"starsze
2.czwartek -04.09.2014r
3.godz.17:00
4.pracownia taneczna
1,,Mażoretki
2.czwartek -04.09.2014r
3.godz.17:50
4.pracownia taneczna
1Formacja Sekond
2.czwartek -04.09.2014r
3.godz.18:45
4.pracownia taneczna
PRACOWNIA MUZYCZNA - EWA TYSZKIEWICZ
Zespół Wokalny LUŹNY SKŁAD
1 wrzesień (poniedziałek)
godz. 16.00
sala muzyczna 1 piętro
KEYBOARD
3 wrzesień (środa)
godz. 16.00
sala muzyczna parter
Grupa Wokalna
4 wrzesień (czwartek)
godz. 17.40
sala muzyczna 1 piętro
PRACOWNIA KOMPUTEROWA - ZBIGNIEW BROŻBAR
1. Wszystkie grupy z pracowni komputerowej tj. Robotyka, Gry i Aplikacje oraz Grafika komputerowa
2. 04.09.2014 - Czwartek
3. 16:00
4. Pracownia komputerowa
PRACOWNIA TURYSTYCZNA - ZBIGNIEW CURYL
Spotkanie organizacyjne 05 września 2014 (piątek) godz. 16.30
PRACOWNIA TANECZNA - ZBIGNIEW BROŻBAR
1. Grupa turniejowa - Taniec Towarzyski
2. 05.09.2014 - Piątek
3. 16:00
4. Sala taneczna
1. Grupa Młodzieżowa - Taniec Towarzyski
2. 05.09.2014 - Piątek
4. 17:30
4. Sala taneczna
PRACOWNIA MODELARSKA - ARKADDIUSZ WALEROWICZ
Spotkania dla grup Pracowni Modelarstwa Redukcyjnego:
Poniedziałek, środa, piątek w godzinach 16.00-19:10
Wtorek i czwartek – 16.00-18:30
PRACOWNIA TEATRALNA - JOANNA CHOJNOWSKA
"Grupa ze spalonego teatru"
środa- 03.09.2014
godz.16.00
sala teatralna-
Grupa " Pauza"
piątek- 05.09.2014
godz.16.00
sala teatralna
Grupa " Cedeen"
sobota-06.09.2014
godz.10.00
sala teatralna
PRACOWNIA FORM DEKORACYJNYCH I UŻYTKOWYCH =AGRAFKA JOANNA WALEROWICZ
Wtorek-16.00-grupa dzieci młodszych – formy dekoracyjne GR I
Wtorek 17.30- formy dekoracyjne- szkoły podstawowe GR II
czwartek- 16.00 - grupa form dekoracyjnych – szkoły podstawowe GR III
czwartek – 17.30 – grupa FORMY UŻYTKOWE (gimnazjaliści)
PRACOWNIA SZACHOWA - MARCIN KORZEKWA
Klub Szachowy GAMBIT MDK Grupa I - wtorek, 2 września, godz. 17.40, sala multimedialna, nauczyciel: Marcin Korzekwa
Klub Szachowy GAMBIT MDK Grupa II - poniedziałek, 1 września, godz. 17.40, sala multimedialna,
Klub Szachowy GAMBIT MDK Grupa III - wtorek, 2 września, godz. 16.00, sala multimedialna,
Klub Szachowy GAMBIT MDK Grupa IV - poniedziałek, 1 września, godz. 16.00, sala multimedialna,
PRACOWNIA PLASTYCZNA - JOANNA WAKSMUNDZKA
1 września - poniedziałek- godz.16 - "Techniki różne"
2 września - wtorek - godz.16 - I grupa i godz.17.30. -II grupa - "Małe formy plastyczne"
3 września - środa- godz.15 - "Małe formy dekoracyjne"
4 września - czwartek - godz 16 - "Grafika"
5 września- piątek - godz. 16 - "Malarstwo"
PRACOWNIA TANECZNA - RENATA ŁUKASZEWICZ - SZCZEPANIK
Spotkania organizacyjne:
1. Iskierki -Taniec nowoczesny gr.początkująca
03.09/środa
g. 16:00
sala taneczna
2. Iskierki - Taniec Nowoczesny gr. zaawansowana
03.09/środa
g. 17:00
sala taneczna
3. Małe Iskierki - Rytmika i Balet
04.09/czwartek
g. 15:30
sala taneczna
4. Diagonal- Modern-jazz
04.09/czwartek
g. 16:30
sala taneczna
5. One-Taniec Nowoczesny
05.09/piątek
g. 17:00
sala taneczna
PRACOWNIA PLASTYCZNA - ELŻBIETA TARNOWSKA
Pracownia plastyczna “MDK Bartek” Zebranie organizacyjne dla rodziców, którzy złożyli deklarację uczestnictwa w zajęciach w miesiącu czerwcu
3 września 2014r. (środa)
godz. 17.00
sala plastyczna nr 4
Pracownia plastyczna “MDK Bartek” Zebranie organizacyjne dla rodziców stałych uczestników zajęć
5 września 2014r. (piątek)
godz. 17.00
sala plastyczna nr 4
Pracownia plastyczna “MDK Bartek” Zebranie organizacyjne dla rodziców, których dzieci po raz pierwszy uczestniczyć będą w zajęciach
8 września 2014r. (poniedziałek)
godz. 17.00
sala plastyczna nr 4
PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA - KRZYSZTOF JAS
Grupa I spotkanie organizacyjne w poniedziałek 1 września 2014 roku o godzinie 16:30 w sali pracowni fotograficznej w MDK Bartek przy ulicy Marcinkowskiego.
Grupa II spotkanie 3 września 2014 roku o godzinie 16:15 w sali pracowni fotograficznej w MDK Bartek przy ulicy Marcinkowskiego
PRACOWNIA TEATRALNA - WIOLETTA ZIOBROWSKA
Spotkanie organizacyjne:
Grupa TS, Pierrot, Figielek 4 września 2014 godz. 16.30
sala teatralna dz. II Bartek
Dodaj komentarz
Komentarze (0)