komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 20 czerwca 2021

Diny, Bogny

MARATON HALLOWEEN już 30 października w CINEMA3D! [WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ]

poniedziałek, 19.10.2020 10:33 , komentarze: 0 , odsłony: 1583
kategorie artykułu:

Legendarny, kultowy, niepodrabiany i niepowtarzalny MARATON HALLOWEEN powraca ! Już w piątek 30 października wejdziecie do mrocznej sali kinowej, by na większą część nocy zanurzyć się w świecie pełnym grozy, terroru i skrywanych pragnień. Przygotowaliśmy dla Was cztery świetne filmy, które zadowolą fanów solidnego straszenia. 

Tutaj nie ma przypadkowych tytułów!

Na początek premierowa przystawka. "Come play" to opowieść rodem z najgorszych koszmarów. Poznacie nikczemne straszydło, Larry'ego, który prześladuje naszych bohaterów poprzez najbliższe im gadżety, takie jak smartfon czy laptop. Samara i Sadako wyłaziły tylko z telewizorów. Larry umie o wiele więcej! Drugim filmem będzie "Saint Maud". To dzieło idealne dla koneserów kina grozy z najwyższej półki. Prosto z kultowego studia A24 przybędzie opowieść o prawdziwej obsesji. Pewna dziewczyna za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę. Szykujcie się na sporo psychologicznej mózgotrzepki.

Kolejnym filmem będzie kolejna premiera. "Alive" to kanadyjski horror rozgrywający się w opuszczonym sanatorium. Sadystyczny dozorca skory jest do wymierzania dotkliwych kar wszystkim, którzy wpadną w jego sidła. Poczekajcie tylko, aż odkryjcie tożsamość głównych bohaterów...! Ostatnią propozycją podczas tej upiornej nocy będzie "Countdown". Lubicie fajne appki na smartfony, prawda? To teraz wyobraźcie sobie aplikację, która przewiduje datę Waszej śmierci z przerażającą dokładnością. Będą dreszcze!

*** Więcej informacji ***

https://www.cinema3d.pl

NMF: Halloween odbędzie się 30 października (piątek) jednocześnie w 5 kinach Cinema 3D w Polsce: Kłodzko, Głogów, Świdnica, Leszno, Tarnów.

Ceny biletów (za całą noc w kinie):

- 35 zł cena normalna

Godzina rozpoczęcia:

Rozpoczęcie o 22:00

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

- brak możliwości rezerwacji biletów,

- bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Cinema 3D,

- przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 16 października.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

- możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Cinema 3D nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

- W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

  1. osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,

  1. osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział, 

  1. osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,

  1. osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

OPISY FILMÓW:

Come Play

Czas trwania: 96 min.

Produkcja: USA [2019]

Reżyseria: Jacob Chase

Scenariusz: Jacob Chase

Mały Oliver czuje się inny i samotny.  Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z  innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy.

Saint Maud

Czas trwania: 84 min.

Produkcja: Wlk. Brytania [2019]

Reżyseria: Rose Glass

Scenariusz: Rose Glass

Maud przyjeżdża do luksusowej posiadłości ekscentrycznej Amandy. Wkrótce dziewczyna przekonuje się o swojej ważnej misji, która zamieni się w niebezpieczną obsesję…

Alive

Czas trwania: 91 min.

Produkcja: Kanada [2018]

Reżyseria: Rob Grant

Scenariusz: Chuck McCue, Jules Vincent

Ciężko ranni mężczyzna i kobieta budzą się w opuszczonym sanatorium i nie pamiętają, kim są i co się stało. Sadystyczny dozorca wymierza im kary za każdym razem, gdy któreś odmawia współpracy lub próbuje uciec. Kiedy w końcu udaje im się wydostać na wolność, odkrywają przerażającą prawdę na temat swojej prawdziwej tożsamości.

Countdown

Czas trwania: 91 min.

Produkcja: USA [2019]

Reżyseria: Justin Dec

Scenariusz: Justin Dec

Ruth wraz z grupą przyjaciół w ramach żartu ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. Śmiech szybko zmienia się w przerażenie. W internecie zaczynają pojawiać się doniesienia o tajemniczych zgonach użytkowników aplikacji... dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Czy zdoła odwrócić przeznaczenie?

 KONKURS

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania jedną podwójną wejściówkę na maraton. Wystarczy wysłać maila na adres: dsw@doba.pl z imieniem i nazwiskiem. 

 

Wasze komentarze

wtorek, 15.6.2021 12:24
wtorek, 15.6.2021 08:30
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra