[Rozstrzygnięcie konkursu] MAMY DLA WAS BILETY! Już wkrótce CYRK NA WODZIE w Strzegomiu, Świdnicy i Wałbrzychu

piątek, 31.5.2024 10:15 1243 0

Cyrk "Imperial Show" co roku cieszy polską publiczność niezapomnianymi programami i zawsze dostarcza wielu emocji, radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Już trzeci rok "Imperial Show" prezentuje w Polsce Cyrk na Wodzie i co roku pokazuje zupełnie nowy program na wysokim poziomie.

W tym roku w programie biorą udział profesjonalni artyści, uczestnicy międzynarodowych festiwali, "Imperial Show" zaprezentuje wam rewelacyjny występ, wynalazek wielkiego naukowca, który dał światu moc elektryki. Zobaczysz jedyną osobę w kraju, która przepuści przez siebie 10 000 woltów. Przygotuj się na niesamowity "Tesla Show". Zaskoczy Cię również grupa akrobatyczna z Kirgistanu linoskoczków pod kierownictwem Farkhata Tolokova swoją nieustraszonością. Zobaczysz numer Grupowy "The Poles" w wykonaniu gimnastyków z Uzbekistanu. Wiele radości i zabawy dostarcza Klaun z Mołdawii, uczestnik międzynarodowych konkursów i programów telewizyjnych Igor Arhangorodschi. Nasz profesjonalny „Show Balet” pokaże wysoki poziom umiejętności tanecznych. Zobaczysz piękne kostiumy, profesjonalną pracę reżysera, nowoczesny sprzęt, 30 ton wody w basenie i 10 ton wody w powietrzu, efekty świetlne i dźwiękowe. Zapraszamy na występy cyrku na wodzie "Imperial Show".

WIĘCEJ INFORMACJI (w linku) - https://imperialshow-ua.com/index.html

Zapraszamy na spektakl Cyrku na Wodzie „IMPERIAL SHOW” w Strzegomiu, Świdnicy i Wałbrzychu

Strzegom 4 czerwca (wtorek) o godz. 17.00 – Namiot Cyrkowy ul. Paderewskiego

Świdnica 6 czerwca godz. 15.30 lub 18.00 – Namiot Cyrkowy ul. Łukasińskiego (przy rondzie)

Wałbrzych 8 i 9 czerwca godz. 13.00 lub 16.00 – Namiot Cyrkowy ul. Kusocińskiego 21 (obok Manhatan)

BILETY DO NABYCIA NA BILETYNIE -  https://biletyna.pl/cyrk/Cyrk-na-wodzie-Imperial-Show

ZOBACZ WIDEO:

UWAGA KONKURS! Mamy dla Was 6 podwójnych zaproszeń (12 biletów) na to widowisko. Żeby je odebrać wystarczy do jutra do 01.06 do godz. 23.00 wysłać do naszej redakcji maila na adres: konkursydsw@doba.pl. W temacie prosimy wpisać CYRK, a w treści swoje imię nazwisko, miejscowość, telefon kontaktowy oraz koniecznie miejsce przedstawienia, które Was interesuje. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Decyduje zasada pierwszeństwa.

ROZSTRZYGNIĘCIE:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile. Bilety otrzymują: Wioleta Jamróz, Monika Najman, Piotr Muzyka, Paulina Uchańska, Ireneusz Pęczyński i Adam Jarosz.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)