Majówka w Wiedniu!

piątek, 31.1.2020 15:03 849

Cesarski, majestatyczny, piękny – Wiedeń! To miasto, które zachwyca kunsztem architektury, imperialną atmosferą, mnogością ogromych rezydencji i słynnymi w świecie delikatesami kulinarnymi. Z pewnością obok Wiednia nie można przejść obojętnie.

Zapraszamy do wspólnego zwiedzania stolicy Austrii podczas tegorocznej Majówki. Zwiedzanie z przewodnikiem i  pilotem w zestawach słuchawkowych tourguide!

Ale Wiedeń to nie wszystko, w programie znajduje się również zwiedzanie neogotyckiego Zamku w Lednicach (Czechy), wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, możliwość degustacji lokalnych win z południa Czech.

Data:  1 – 3 maja 2020

Szczegóły i zapisy

Nasze najbliższe propozycje:

9 – 15 lutego - Zimowisko w Białym Dunajcu

16 – 21 lutego - Zimowisko w Ustoniu

7 marca -  Zabawa na Dzień Kobiet

28 marca - Wyjazd do Tropical Islands

Pełna oferta:

Kalendarz Imprez 2020 Sovia Travel

Organizator – Rodzinne Biuro Turystyczne Sovia Travel

Część z Państwa na pewno kojarzy nas z działalności Klubu Sulek – w tym roku otworzyliśmy rodzinne Biuro Turystyczne  Sovia Travel, dzięki któremu w pełni profesjonalizujemy swoje usługi i możemy zaproponować Państwu szeroki wybór wyjazdów i wydarzeń przez cały rok!

Jesteśmy mieszkańcami powiatu dzierżoniowskiego, a nasze propozycje kierujemy do lokalnej społeczności, dlatego są to imprezy kameralne, na które jeździmy razem z Wami. Wszystkie proponowane przez nas wyjazdy organizujemy z najwyższą starannością i możliwie wysoką jakością w stosunku do cen. Zapraszamy do wejścia na stronę www.soviatravel.pl oraz polubienia naszego fanpejdża na FB.  Interesujesz się wyjazdami i lokalnymi imprezami? Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje jako pierwszy! Newsletter.

Pozdrawiamy,

Marta i Jacek