Magazyn samoobsługowy Less Mess we Wrocławiu w nowej odsłonie

środa, 27.7.2022 10:13 978

Ulica Czekoladowa we Wrocławiu zyskała nowy budynek. To oddział firmy Less Mess Storage, która zajmuje się profesjonalnym najmem boksów samoobsługowych. Wrocław miał okazję już wcześniej poznać firmę Less Mess Storage. Do tej pory boksy na wynajem we Wrocławiu dostępne były przy ulicy Pełczyńskiej 19. Lokalizacja ta nadal jest dostępna dla klientów. Aby jeszcze bardziej ułatwić życie mieszkańców Wrocławia otwarty został nowy oddział na ulicy Czekoladowej 89.

Hotel dla rzeczy czyli usługi self storage

Less Mess Storage jest firmą self storage, której działalność polega na wynajmie boksów samoobsługowych. Klient samodzielnie wybiera rozmiar lokalu oraz czas, na który chce takie pomieszczenie samoobsługowe wynająć. Aby sprostać potrzebom klienta i aby uniknąć sytuacji, w której klient wybierze zbyt małą lub zbyt dużą powierzchnię, na stronie internetowej Less Mess Storage dostępne są wizualizacje. Warto również skorzystać z pomocy doświadczonego zespołu pracowników Less Mess. Ceny self storage uzależnione są od lokalizacji, wielkości pomieszczenia oraz długości najmu. Można sprawdzić je w cenniku znajdującym się na stronie internetowej firmy.

Gdzie możemy wynająć samoobsługowe boksy?

Wrocław to miasto, w którym już tysiące osób przekonało się jak dobrym rozwiązaniem jest wynajem pomieszczeń samoobsługowych. Taki rodzaj przechowywania przedmiotów zyskuje coraz większą grupę zwolenników. 

Less Mess Storage to prężnie rozwijająca się firma, która prócz dwóch oddziałów na terenie Wrocławia, posiada również swoje punkty w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Trójmieście. W Polsce można znaleźć już 12 oddziałów zawierających pomieszczenia samoobsługowe na wynajem. Na terenie Czech znaleźć można dodatkowo 3 oddziały w Pradze.

Dla kogo sprawdzi się self storage? 

Wynajem mini magazynu zyskuje coraz większą popularność. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych już od lat korzystają z takiego typu usługi. Wynajem boksów staje się coraz bardziej powszechny również w Europie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, któremu zaufało już tysiące osób.

Self Storage jest doskonałym pomysłem dla osób, które są w trakcie przeprowadzki lub remontu i nie mają gdzie przechowywać rzeczy. Firma Less Mess umożliwia podpisanie umowy już nawet od 7 dni. Dzięki temu klient ma możliwość dużej elastyczności co do czasu wynajmu. Umowę można podpisać również na czas nieokreślony z 30-dniowym wypowiedzeniem.

Wiele osób, które decydują się na dłuższe podróże, zwiedzanie świata postanawia przetrzymywać swoje rzeczy w bezpiecznym boksie. Nie muszą wtedy wynajmować całego mieszkania, a dodatkowo są spokojniejsi o bezpieczeństwo swojego dobytku. 

Coraz częściej wynajmu boksu dokonują osoby, które mają za mało miejsca w swoim mieszkaniu i potrzebują bezpiecznego lokum, w którym przechowają rzeczy sezonowe. Lokal taki spełnia u nich rolę bezpiecznej, posiadającej odpowiednie warunki do przechowywania komórki. Piwnice czy komórki w bloku często nie mają dobrego zabezpieczenia. Dodatkowo, często występuje tam wilgoć, która może negatywnie wpływać na przechowywane przedmioty.  Boksy self storage pozwalają klientom na bezstresowe pozostawienie ważnych dla nich przedmiotów. 

Przechowuj co potrzebujesz i kiedy potrzebujesz

Zarówno w nowym oddziale we Wrocławiu, jak i w każdym innym punkcie firmy Less Mess Storage znajdziesz boksy magazynowe, które idealnie sprawdzą się do przechowywania ozdób świątecznych, sprzętu sportowego, elektroniki, ubrań, rzeczy sezonowych, roweru, a także mebli i wszystkich innych przedmiotów, na które nie mamy miejsca w swoim mieszkaniu.