komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 28 września 2020

Waclawa, Tymona

Łupem nie cieszył się zbyt długo

poniedziałek, 9.9.2019 12:28 , komentarze: 1 , odsłony: 2891
kategorie artykułu:

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może 36-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha, zatrzymanemu przez funkcjonariuszy posterunku policji w Jaworzynie Śląskiej. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzież portfela z pieniędzmi i dokumentami. 

- Warto zamykać drzwi wejściowe mieszkań na klucz, mimo że lokatorzy przebywają w domu. O tej zasadzie zapomniała 50-letnia mieszkanka Jaworzyny Ślaskiej W trakcie gdy właścicielka przebywała w mieszkaniu, sprawca wykorzystując jej nieuwagę i niezamknięte drzwi na klucz, wszedł do mieszkania i z torebki pozostawionej w przedpokoju dokonał kradzieży portfela z dokumentami, kartami bankomatowymi oraz gotówką. Sprawca kradzieży łupem nie cieszył się zbyt długo, bo tuż po wyjściu z mieszkania został ujęty przez syna poszkodowanej. O całym zajściu pokrzywdzona powiadomiła dyżurnego świdnickiej komendy, który niezwłocznie wysłał na miejsce patrol - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 36–latka, przy którym ujawnili s kradziony portfel z dowodem osobistym, prawem jazdy, kartami bankomatowymi oraz gotówką. Portfel wraz z zawartością  wrócił do właścicielki.  Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie i jeszcze dziś zostanie przesłuchany w sprawie. Za czyn którego się dopuścił grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

Wasze komentarze

TEN CIAMCIAK.NO TO GRATULACJE.
poniedziałek, 09.09.2019 14:39 autor: KOLO Z KLASY
wczoraj, 19 godz temu
2
sobota, 26.9.2020 19:05
czwartek, 24.9.2020 14:19
17
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki