komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 1 grudnia 2020

Natalii, Eligiusza

Łupem nie cieszył się zbyt długo

poniedziałek, 9.9.2019 12:28 , komentarze: 1 , odsłony: 2958
kategorie artykułu:

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może 36-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha, zatrzymanemu przez funkcjonariuszy posterunku policji w Jaworzynie Śląskiej. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzież portfela z pieniędzmi i dokumentami. 

- Warto zamykać drzwi wejściowe mieszkań na klucz, mimo że lokatorzy przebywają w domu. O tej zasadzie zapomniała 50-letnia mieszkanka Jaworzyny Ślaskiej W trakcie gdy właścicielka przebywała w mieszkaniu, sprawca wykorzystując jej nieuwagę i niezamknięte drzwi na klucz, wszedł do mieszkania i z torebki pozostawionej w przedpokoju dokonał kradzieży portfela z dokumentami, kartami bankomatowymi oraz gotówką. Sprawca kradzieży łupem nie cieszył się zbyt długo, bo tuż po wyjściu z mieszkania został ujęty przez syna poszkodowanej. O całym zajściu pokrzywdzona powiadomiła dyżurnego świdnickiej komendy, który niezwłocznie wysłał na miejsce patrol - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 36–latka, przy którym ujawnili s kradziony portfel z dowodem osobistym, prawem jazdy, kartami bankomatowymi oraz gotówką. Portfel wraz z zawartością  wrócił do właścicielki.  Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie i jeszcze dziś zostanie przesłuchany w sprawie. Za czyn którego się dopuścił grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

Wasze komentarze

TEN CIAMCIAK.NO TO GRATULACJE.
poniedziałek, 09.09.2019 14:39 autor: KOLO Z KLASY
poniedziałek, 16.11.2020 00:00
sobota, 28.11.2020 17:25
36
piątek, 27.11.2020 15:10
3
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki