komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

środa, 20 lutego 2019

Leona, Ludomira

Kupuj bezpiecznie! Sprawdź kto sprowadza na zamówienie auta „z drugiej ręki”

poniedziałek, 9.7.2018 08:00 , odsłony: 4620
kategorie artykułu:

Import używanych samochodów z zagranicy to od lat jeden z najpopularniejszych sposobów pozyskiwania pojazdów przez polskich kierowców. Niestety, proces ten nie należy do najprostszych, wiąże się często z fałszywymi ofertami, kolosalnymi kosztami i stratą czasu.

Jak zatem najszybciej i najbezpieczniej kupić sprawdzone zagraniczne auto „z drugiej ręki”?   - Pytamy Jacka Fijołka, prezesa zarządu JCK Sp. z o.o. zarządzającej CarForFriend.pl

- U nas można kupić auto na zamówienie. Klienci zamawiają on-line lub bezpośrednio w naszym biurze przy ul. Ofiar Oświęcimskich 28 w Świdnicy.  Każdy klient ma możliwość zamówienia i nabycia dowolnego modelu z wybranymi przez siebie parametrami, które następnie zostanie wyszukane i sprowadzone do Świdnicy.  CarForFriend.pl  to pierwszy sklep internetowy, który oferuje sprzedaż samochodów używanych. Firma stworzyła miejsce w sieci, w którym można zamówić lub wybrać auto z  ponad 2,5 tys. rzetelnie sprawdzonych modeli z Polski i Niemiec. Zaletą sklepu jest współpraca z doświadczonymi doradcami, którzy od lat monitorują zmiany na rynku motoryzacyjnym. To ważne, ponieważ nabywcy, kuszeni kolorowymi promocjami i reklamami, decydują się na bardzo drogie modele aut, które często nie są warte swoich wygórowanych cen. Oprócz tego nasi klienci otrzymują wsparcie od firmy na każdym etapie: podczas zakupu, ubezpieczania oraz rejestracji pojazdu. Mają również możliwość zwrotu samochodu.

UWAGA!

Do końca roku dla mieszkańców powiatu świdnickiego rejestracja zakupionego w CarForFriend.pl pojazdu w cenie auta – bez kolejek w urzędzie!

Dzięki CarForFriend.pl  dostaniemy model idealnie dopasowany do naszych potrzeb, unikniemy nieuczciwych sprzedawców, wywindowanych cen, ukrytych usterek i przekręconych liczników. Na terenie powiatu świdnickiego firma działa zaledwie rok a już zdobyła zaufanie wielu świdniczan, którzy chwalą profesjonalizm i sprawną obsługę.

CarForFriend.pl uzyskał członkostwo w prestiżowej Niemieckiej Organizacji Rzetelnych Handlarzy Samochodami – BVFK, co stanowi o profesjonalizmie i uczciwości prowadzonych działań w zakresie sprzedaży używanych pojazdów. Jest to widoczne w samochodach pochodzących od niemieckich uczestników organizacji, posiadających m.in. gwarancję prawdziwości stanu licznika oraz zabezpieczenia kwestii prawnych zakupu.

Zakup samochodu w sklepie internetowym CarForFriend.pl jest bezpieczny i prosty. Na początku, oprócz podstawowych danych technicznych, portal umożliwia dostęp do tzw. wirtualnych oględzin, mających pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Transakcja odbywa się bez zbędnych, uciążliwych formalności –  umowa spisywana jest na jednej stronie!

Więcej o sklepie na  fanpage’u - https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

BIURO CarForFriend.pl

58-100 Świdnica

ul. Ofiar Oświęcimskich 28

Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/

https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

 

 

wczoraj, 14 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
poniedziałek, 18.2.2019 13:27
poniedziałek, 18.2.2019 08:47
poniedziałek, 18.2.2019 08:27
niedziela, 17.2.2019 09:07
niedziela, 17.2.2019 09:05
3
piątek, 15.2.2019 14:32
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC