Krystian Werecki pozostanie wiceprezydentem Świdnicy

czwartek, 9.5.2024 13:21 845 1

Wiceprezydent Świdnicy Krystian Werecki będzie pełnił swoją funkcję przez kolejną kadencję. Ze względu na to, że otrzymał w minionych wyborach mandat radnego powiatu świdnickiego, jego miejsce w radzie zajmie Magdalena Urbańska-Malucha (KKW Nowa Lewica).

 

- Jestem bardzo dumny, że przez kolejną kadencję prezydentury Beaty Moskal-Słaniewskiej będę mógł pełnić zaszczytną funkcję wiceprezydenta miasta. To dla mnie ogromna nobilitacja i duża odpowiedzialność. Za nami uroczyste ślubowanie pani prezydent, a już od jutra ruszamy do pracy. Wobec powierzenia mi funkcji zastępcy prezydenta, nie będę mógł być radnym Rady Powiatu Świdnickiego. Gratulacje dla Magdaleny Urbańskiej-Maluchy, która w radzie zajmie moje miejsce. Liczę na owocną współpracę na linii Urząd Miejski i Powiat Świdnicki. Zawsze będę służył swoją pomocą - podkreśla Krystian Werecki.

- Z radością i satysfakcją informuję, że w kadencji 2024-2029 funkcję mojego pierwszego zastępcy pełnić będzie Krystian Werecki. Za nami 9 lat świetnej współpracy. Przed nami nowe wyzwania dla miasta, które będziemy wspólnie realizować - zaznacza prezydent Moskal-Słaniewska.

 

foto: K. Werecki/FB

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

piątek, 10.05.2024 14:00
Koalicja PiS lewica w Świdnicy- wstyd.