Konsultacje dotyczące monitoringu dla mieszkańców gminy Strzegom

piątek, 25.6.2021 13:35 318 1

Wszystkich mieszkańców gminy Strzegom zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w związku z planowaną rozbudową monitoringu na terenie gminy Strzegom. Konsultacje ruszyły w piątek 25 czerwca br. o godz. 12.00 i potrwają do końca lipca (do godz. 23.00).

Prosimy o wskazanie miejsc na obszarze miasta lub terenach okolicznych sołectw, które powinny znaleźć się pod okiem nowych kamer. Biorąc udział w konsultacji, można mieć realny wpływ na bezpieczeństwo naszej gminy. 

Swoje propozycje, uwagi i spostrzeżenia można przekazać, logując się na specjalnej platformie prezentującej KONSULTACJE SPOŁECZNE w GMINIE STRZEGOM pod adresem https://strzegom.konsultacjejst.pl/konsultacje-spoleczne

WAŻNE: Przed zalogowaniem trzeba zarejestrować swoje konto, wpisując swoje dane osobowe.

Następnie należy wypełnić formularz złożony z trzech pytań:

  1. Jaki obszar gminy Pan/Pani zamieszkuje?
  2. Czy w Pana/Pani opinii monitoring gminny jest potrzebny?
  3. Gdzie Pana/Pani zdaniem powinny zostać zamontowane dodatkowe kamery monitoringu? Proszę wskazać nowe miejsce lub wybrać istniejące w interesującym Państwa obszarze.

Możliwe jest wybranie punktów wyłącznie na terenie zdefiniowanych obszarów. Minimalna liczba punktów do wybrania - 1. Maksymalna liczba punktów do wybrania – 3.

Na końcu należy wysłać formularz.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

piątek, 25.06.2021 13:54
Ja poproszę w Torgau w Hotelu jak przyjedzie delegacja ze