Poszukiwany z narkotykami

wtorek, 20.7.2021 08:55 1609 1

Świebodziccy kryminalni zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego poszukiwanego celem odbycia kary pozbawiania wolności, u którego dodatkowo ujawnili kilka porcji amfetaminy. Mężczyzna trafił już do Aresztu Śledczego, gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności, ale odpowie również za posiadanie narkotyków.

32-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego był poszukiwany do odbycia zaległej kary jednego roku pozbawiania wolności na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Świdnicy.

- Do zatrzymania doszło w sobotę 16 lipca   na jednym z osiedli w Świebodzicach. Funkcjonariusze w czasie zatrzymania przy mężczyźnie ujawnili  biały proszek. 32-latek został zatrzymany i dowieziony do komendy, gdzie po wstępnej analizie okazało się, że zabezpieczona biała substancja to amfetamina, łącznie zabezpieczono jej kilka porcji. 32-latek trafił już do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie będzie odbył karę pozbawienia wolności. Odpowie również za posiadanie środków odurzających za co Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności - informuje rzeczniczka KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Kiki czwartek, 22.07.2021 15:49
Strzegom !!!!!!!!!!!!!!!!!!