Klub ABC obchodzi rocznicę 2-lecia działalności

piątek, 16.7.2021 12:47 316 0

Przed dwoma laty mieszkańcy gminy Świdnica w wieku 60+ otrzymali nowe, funkcjonalne miejsce do spotkań, integracji, wspólnego odpoczynku oraz do realizacji swoich planów i pomysłów. Dziś Klub ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej świętuje 2 rok swojej działalności. Jednym z ostatnich działań seniorów była produkcja mydła glicerynowego. To kosmetyki po które sięga coraz więcej osób. Ich podstawowym składnikiem jest gliceryna, która nie tylko idealnie nawilża i wygładza skórę, ale przede wszystkim nie powoduje reakcji alergicznych. Doskonale wiedzą o tym seniorzy z Klubu ABC Seniora, którzy postanowili przygotować pachnące kosmetyki. Radości, uśmiechu i zapachu było co niemiara.

Drodzy Seniorzy! Z ogromną radością składam Państwu serdeczne gratulacje z okazji jubileuszu 2 roku działalności Klubu ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej.

Przed dwoma laty mieszkańcy gminy Świdnica w wieku 60+ otrzymali nowe, funkcjonalne miejsce do spotkań, integracji, wspólnego odpoczynku oraz do realizacji swoich planów i pomysłów. W tym wyjątkowym dniu życzę Państwu przede wszystkim wielu kolejnych wspólnie spędzonych chwil. Dziękuję za zaangażowanie w życie społeczne gminy Świdnica, za wszystko czego dokonaliście i w dalszym ciągu dokonujecie.

Życzę, aby Klub ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej nadal się rozwijał, abyście mieli Państwo ciekawe pomysły, które pozwolą się Wam realizować, a nade wszystko życzę zdrowia, pogody ducha i tego abyście Państwo mieli wokół siebie życzliwych ludzi. Pokazujcie młodemu pokoleniu, że w wieku senioralnym można żyć pełnią życia. Niech jesień życia będzie najlepszym czasem do spełnienia rzeczy niespełnionych, a każdy dzień przynosi wiele uśmiechu i radości.

Na dalsze lata działalności życzę pomyślności i sukcesów, niegasnącego zapału i wytrwałości w podejmowaniu nowych inicjatyw.

Z najlepszymi życzeniami

Wójt Gminy Świdnica
Teresa Mazurek

Dodaj komentarz

Komentarze (0)