komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 27 listopada 2020

Waleriana, Wirgiliusza

[FOTO] Tragiczny wypadek na łączniku. Nie żyje dwoje młodych ludzi, trzeci walczy o życie

czwartek, 18.6.2020 21:38 , komentarze: 41 , odsłony: 66858
kategorie artykułu:

Do zderzenia dwóch aut osobowych marki BMW doszło 18 czerwca ok.godz. 21.20 na łączniku do autostrady, na wysokości Bagieńca.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Wezwano śmigłowiec LPR, trwa reanimacja jednego z poszkodowanych.

Droga zablokowana jest w obu kierunkach.

AKTUALIZACJA:

Niestety, pomimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować 22-letniego kierowcy ani 22-letniej pasażerki. W ciężkim stanie do szpitala, z wielonarządowymi obrażeniami, trafił 20-latek kierujący drugim samochodem. 19-letnia pasażerka wyszła z wypadku cało.

Policja prowadziła na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora. Obecny był też biegły z zakresu ruchu drogowego. Przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

Uczestnicy wypadku są mieszkańcami naszego powiatu.

Zdjęcia: Fotoreporter Marcin Kudas doba.pl

 

Wasze komentarze

Prędkość niestety zabija - coraz młodsi i chyba nie dojrzali do kierownicy - wyrazy współczucia .
piątek, 19.06.2020 08:25 autor: *

Odcinkowy pomiar prędkości na całej długości łącznika autostradowego rozwiąże problem
środa, 24.06.2020 17:20 autor: Wojciech

Miałem kiedyś bmw i o mały włos nie zginołem 3 razy a 2 wypadki były ciężkie lecz miałem dużo szczejścia. Fama idzie że marka bmw została przeklęta i stąd yak duża ilość wypadków z udziałem tej marki .Ta klątfa działa to jest prawda choć w takie farmazony raczej nie wierzę
piątek, 19.06.2020 23:34 autor: Darek

Tak szczerze to tylko jedna osoba wie co się stało!!bez sensu takie Wasze pisanie spekulowanie itd. i tak z tą drogą nic nic nie zrobią. Ogromne wyrazy współczucia dla rodziców i rodziny:(
sobota, 20.06.2020 18:10 autor:

Proponowałem GDDiK nowatorskie rozwiązania ograniczenia prędkości na drogach. System opracowany przez mój zespół. Ale nie znalazłem zainteresowania. A metoda jest inteligentna. Polega na ingerencji w elektronikę przejeżdżającego drogą pojazdu, który porusza się z prędkością większą, niż dozwolona na danym odcinku drogi. krótko mówiąc urządzenia zamontowane przy pasie drogowym odcinają zasilanie w pojeździe, tym samym ograniczając jego prędkość do wartości dozwolonych. Wyobrażacie sobie? Pędzące auto i zdziwienie kierującego kiedy dodaje gazu, ciśnie ten pedał pod nogą, a tu auto zachowuje się jakby się popsuło. Po prostu zwalnia
piątek, 19.06.2020 09:09 autor: Wynalazca

A przy wyprzedzaniu zwolni i wypadek
sobota, 20.06.2020 10:13 autor: Bob

Straszna tragedia. Tacy młodzi źycie przed nimi.Ogromne współczucie dla rodziny. Tez jestem matką i nigdy nie wiemy co nasze dzieci robią poza domem. Łącze się w bólu.
sobota, 20.06.2020 09:57 autor: Zasmucona

Współczuję z całego serca.
piątek, 19.06.2020 18:40 autor: Kalno 72

Fotobudke postawić... ja zawsze tam zwalniam. Szkoda ludzi
piątek, 19.06.2020 17:26 autor: Ja

Straszna tragedia
piątek, 19.06.2020 17:27 autor: Nika

Prawda jest taka ,że większość kierowców traktuje łącznik jak autostradę, pędzą 140 km/h, zupełnie nie zwalniają na ograniczeniach przy zjazdach , wyprzedzają gdzie tylko się da czy to podwójna ciągłą czy nie
...szkoda młodych ludzi, niestety to nie pierwszy i nie ostatni śmiertelny na łączniku i niestety każda kolejna śmierć widać ,że nie wzbudza refleksji wśród kierowców czy to młodych czy starszych
piątek, 19.06.2020 14:33 autor: OLIX

Szkoda dzieciaków i szkoda rodziców, strasznie to przykre, wyrazy współczucia.
piątek, 19.06.2020 09:38 autor: rasta

Prawo Darwina
piątek, 19.06.2020 09:06 autor: Tunia

Brawura, brak wyobraźni, brak doświadczenia, głupota i przekonanie o swojej nieśmiertelności... Niestety tak zachowuje się większość młodych kierowców... Ale ich wieku też myślałem, że jestem "MISZCZEM" kierownicy, ale jak w koło zaczęli umierać bliscy mi ludzie, okazało się, że świat nie jest taki kolorowy, a życie jest bardzo kruche... Niestety, ale dawać młodym kierowcom mocne samochody, to mocno nieodpowiedzialne...
piątek, 19.06.2020 08:24 autor: Dsw

Kierowcy w podobnym wieku, pasażerki też, te same marki aut. Może wyścigi? Szkoda młodych ludzi ale dobrze, ze nie zabili niewinnych ludzi.
piątek, 19.06.2020 08:48 autor: Angie

Wolniej Barni