Świąteczna wieczornica Szkoły Społecznej [ZDJĘCIA]

czwartek, 19.12.2019 11:24 7612 3

Sala Świdnickiego Ośrodka kultury po raz kolejny została całkowicie wypełniona przez widzów chcących obejrzeć spektakl w wykonaniu uczniów ze świdnickiej Społecznej Szkoły Podstawowej.

Tym razem na deskach teatru uczniowie zaprezentowali spektakl pt. "Piękna i Bestia". Wieczornice Wigilijne przygotowywane przez Szkołę Społeczną są wyjątkowe, ponieważ w ich organizacje zaangażowani są wszyscy uczniowie. Mogliśmy podziwiać zatem młodzież w pierwszoplanowych rolach, jak i w małych epizodach. 

Wzorem lat ubiegłych całość przedstawienia była na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Pomysłodawcy zadbali o każdy, nawet najmniejszy szczegół, by nie zawieść licznie zgromadzonej publiczności. Podczas występu nie zabrakło pokazu akrobatycznego, tańców, czy chociażby świetnie przygotowanej scenografii. 

 

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

mm czwartek, 19.12.2019 14:47
szkoła tragiczna niski poziom naciagają na kase i tępi nauczyciele
Autor czwartek, 19.12.2019 20:27
Skąd taka opinia, pod tekstem o aktywnosci dzieci i młodzieży szkoły? Konkrety zgłoś do szkoły, a nie anonimowo obrażaj jej społeczność
Mama piątek, 20.12.2019 15:05
Zapewne jakiś sfrustrowany rodzic, któremu się zdawało ze ta "kasa" zapewni dobre oceny, a tu niespodzianka ! - trzeba się uczyć !
Tragicznie niski poziom ? I zapewne dlatego najlepsze wyniki w egzaminach gimnazjalnych i teście ósmoklasisty ?