komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 22 października 2020

Halki, Filipa

Kumulacja. Nietrzeźwy, poszukiwany i z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych

poniedziałek, 7.10.2019 14:11 , komentarze: 0 , odsłony: 1533
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości, był poszukiwany a ponadto zlekceważył postanowienie sądowe i wsiadł za kierownicę samochodu, mimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. 

W niedzielny wieczór, 6 października br., funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, patrolujący rejon powiatu  na drodze K-34  zwrócili uwagę na pojazd osobowy marki BMW, którym kierował mężczyzna.

- Sposób jazdy kierowcy mógł wskazywać, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Policjanci postanowili zweryfikować swoje podejrzenia.  W trakcie kontroli przeprowadzone badanie wykazało u 32-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.  32-latek nie posiadał przy sobie również blankietu prawa jazdy, gdyż jak się okazało ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych 2027 r. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się że to nie jedyne co mężczyzna ma na sumieniu.  32-latek bowiem był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Mężczyzna  został zatrzymany i doprowadzony do Aresztu Śledczego gdzie będzie odpowiadał za złamanie zakazu sądowego i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 8 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
1
wczoraj, 16 godz temu
poniedziałek, 19.10.2020 14:54
2
poniedziałek, 19.10.2020 14:11
1
poniedziałek, 19.10.2020 11:21
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz