komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 23 września 2019

Tekli, Boguslawa

Tragiczny finał poszukiwań 10-latki. Dziewczynka nie żyje

czwartek, 13.6.2019 18:20 , komentarze: 59 , odsłony: 92786
kategorie artykułu:

Jak udało nam się ustalić, 10-letnia dziewczynka nie żyje. Jej rozebrane ciało zostało znalezione w lesie pod Imbramowicami. Mogła zostać zgwałcona i zamordowana.

Policja nie udziela komentarza. Na miejscu pracuje już prokurator.

***

10-letnia Kristina Daniel wyszła ze szkoły w Mrowinach i od tego momentu bliscy nie mają z dziewczynką kontaktu.

- Po tym, jak wyszła dziś ze szkoły w Mrowinach, nie ma z nią kontaktu. Ma 10 lat, jest wysoka, szczupła, ma długie jasne włosy - apeluje pani Dagmara.

Ubrana była w białą bluzkę z emotikonami, krótkie spodenki, katanę. Miała przy sobie duży czarno-różowy plecak.

Informacje można przekazywać policji.

AKTUALIZACJA g.19.50:

Grupa mieszkańców zbiera się pod szkołą. Policja ma koordynować poszukiwania przez cywilów, będzie dzielić teren. Chętni do pomocy mogą przyjść POD SZKOŁĘ w Mrowinach. W akcji biorą też udział strażacy z OSP.

 

Wasze komentarze

Kara Śmierci dla takich zwyrodnialców!!!!
niedziela, 16.06.2019 10:16 autor:

U nas tez w jazwinie jakis zbok zapraszał dziewczynke do auta jak wracała ze szkoły ale na szczescie uciekla.Może grasuje po wioskach i szuka trzeba byc czujnym i dorwać potwora
piątek, 14.06.2019 07:17 autor: Xs

W którym miejscu to mogło być.
piątek, 14.06.2019 23:26 autor: j

Parę słów to za mało.Wszystko będzie za mało na taką niewyobrażalną tragedię.Jak mogą rodzić się tacy zeroludzie bez uczuć i jakiegokolwiek instynktu ludzkiego.To tak jak zdezelowany produkt nie idzie przecież do użytku i takie właśnie śmieci też nie powinny być wśród nas.Dlaczego w Polsce nie ma kary śmierci albo samosądów w wyjątkowych przypadkach tak właśnie powinno być.Dlaczego bezbronne dziecko umiera taką straszną śmiercią serce krwawi rodzicom i całemu społeczeństwu a taki śmieć jak go znajdą posiedzi trochę uda debila posiedzi parę lat wyjdzie z psychiatryka i znowu zabije.Ludzie nasze prawo jest do bani Może ktoś w końcu coś z tym zrobić do kurwy nędzy!!!!
piątek, 14.06.2019 22:20 autor: Wkurzona

zgwalcic i zabic bydlaka
sobota, 15.06.2019 06:39 autor: zgwalcic i

Spalić żywcem taką K...E
piątek, 14.06.2019 22:44 autor: Rodzic

Ja się nie znam ale może ktoś wie jak zorganizować zbiórkę na nagrodę dla tego kto pomorza złapać tego ZWYRODNISLCA
piątek, 14.06.2019 22:36 autor: Rodzic

Przywiązać do samochodu i ciągać po asfalcie aż zdechnie
piątek, 14.06.2019 22:57 autor: Rodzic0

Zielony volkswagen t4 na aluminiowych felgach
piątek, 14.06.2019 18:15 autor: Cypis

W styczniu dwie dziewczynki wiek 10 lat same przebywały na peryferiach miasta gdzie jest pusto tylko jadące samochody godzin 18 jest juz ciemno gdzie mogły stać się łatwym celem zostało zgłoszone na KP w Bielawie to policjant szyderczo sie śmiał prosto w ryj co może się stać dziecku a jak by doszło do tragedii to ciekawe czy też by się śmiał . Po co zapobiegac tragedii jak można się śmiać .Pozdrowienia dla KP z Bielawy są dobrzy w tuszowaniu spraw gdzie jest narażanie dzieci i przemoc.Wyrazy współczucia dla rodziców i rodziny
piątek, 14.06.2019 15:23 autor:

Matki ostrzegały się przed zielonym busem w Wałbrzychu. Mrowiny niedaleko więc policja powinna to sprawdzić:
https://www.facebook.com/ph
oto.php?fbid=2177181492377802&set=a.4467
71042085531&type=3&eid=ARAo08Z8dVVCT7vE4
er1iQoVVmf509SjHo5Jg-dyg6wvpcco6Z2MWvbDd
L6znB3DB3_v_ddry3ks3R4I
piątek, 14.06.2019 15:27 autor: adam

Spalić żywcem tego skur***la który się tego dopuścił!!!
piątek, 14.06.2019 15:28 autor: MMM

Dziecku życia nikt nie zwróci, krzywda i tragedia nie do wyobrażenia, nie wyobrażam sobie żeby taki zwyrodnialec nadal chodził i krzywde dziecią wyrządzał. Nie po to dziecko wychowujemy w miłości żeby taki dziad dziecko skrzywdził dla swoich potrzeb. Kara śmierci to i tak by było za mało. Współczucia dla rodziny
piątek, 14.06.2019 12:17 autor: ..

Straszna tragedia wyrazy współczucia dla rodziny
piątek, 14.06.2019 10:53 autor:

Wszyscy wiemy że największy zwyrodnialec i pedofil został wypuszczony z aresztu i przewieziony w te rejony. Ciekawe kiedy w końcu skończy się ta parodia z wykazem do innych okolic Polski takich zwyrodnialców. Ech
czwartek, 13.06.2019 22:31 autor: Mycha

O kogo chodzi?
piątek, 14.06.2019 07:15 autor: Czytelnik

To jest tragedia. Co musi mieć człowiek w głowie, żeby zrobić krzywde bezbronnemu dziecku Przecież ona nawet nie miała szansy się obronić.
Powiem tak, patrząc na to co dzieje się w naszych okolicach, w kraju i na świecie to obowiązkowo powinni wprowadzić karę śmierci. Każdy gwałt, każde zabójstwo, pedofilia i poważne przestępstwa po potwierdzeniu winy sprawcy powinno być ukarane właśnie śmiercią, a nie zamknięcie na dożywocie w więzieniu żebyśmy tych zwyrodnialców utrzymywali z naszych pieniędzy. Kara śmierci nie powinna być dla nich spokojna, że dostanie zastrzyk i umrze, albo go powieszą. Jaka to jest kara dla takiego zwyrodnialca? Powinni go wziąć i zrobić to samo, albo doprowadzić do tego żeby cierpiał tak samo jak te niewinne ofiary. Tragedia. Świat schodzi na psy.
piątek, 14.06.2019 08:01 autor: ..

Obedżeć ze skóry na żywca pokroić i dać szczurom sku na
piątek, 14.06.2019 08:09 autor: Jan

I niech ktos mi powie, ze kara śmierci jest zlym rozwiazaniem dla takiego smiecia !
piątek, 14.06.2019 08:20 autor: Damian

Złapią go na pewno. To kwestia dwóch dni może. Pewnie już mają podejrzanego. Tylko wkur....nie niesamowite jak się to czyta. Takiego bym z uśmiechem na twarzy połamał. Do takich zwyrodnialcow nie ma żadnej poprawności. Biedna dziewczynka. Już cieszyła się wakacjami, miała plany co i jak, a tu taka k...a stanęła jej na drodze....
piątek, 14.06.2019 08:22 autor:

Tragedia straszna....teraz sprawdzić może ktoś ma kamerę na ulice w wiosce , może ktoś jechał mając kamerkę w samochodzie wszystko sprawdzić od godziny 13 powinno się coś znaleźć każde auto sprawdzić które jechalo przez wioskę ..
piątek, 14.06.2019 05:45 autor: Marian

Mam nadzieję że szybko policja złapie tego skur..... co to zrobił!
czwartek, 13.06.2019 22:26 autor: Aaaaaasssss

Pręgierz , prąd i tortury!!!!
czwartek, 13.06.2019 22:27 autor:

Znajdźcie zwyrodnialca..!!!
czwartek, 13.06.2019 22:31 autor: Sara

Łzy same się cisną do oczu...:(_ _ _ Straszne!:(_ _ _
czwartek, 13.06.2019 22:32 autor: Paw...

Jak można być taką kurw. I odebrać ludziom to, co jest w ich życiu najważniejsze. Trzymam kciuki, żeby te scierwo złapali.
czwartek, 13.06.2019 22:51 autor: Xyz

Ostatnio było głodno o jakimś zboku ze smialowic a to chyba nie daleko ... współczuje rodzinie tej biednej dziewczynki .. nie wyobrażam sobie co teraz przezywają
czwartek, 13.06.2019 23:05 autor: Czytelnik

Straszne, płakać się chce. Co za zwyrodnialec to zrobił?, odebrał dziecku życie w tak okrutny sposób.
czwartek, 13.06.2019 23:10 autor: autor

Czy są jakieś szanse na złapanie mordercy? Boże, strach puścić dziecko
czwartek, 13.06.2019 23:18 autor:

Masakra. Mam nadziej, że znajdą zwyrodnialca i zrobią mu to samo. Niech ginie w mękach!!!
czwartek, 13.06.2019 23:42 autor: Rodzić

Tragedia?
czwartek, 13.06.2019 23:57 autor: Tolek

Co za tragedia..mam nadzieję ze znajdą tych skur.......
piątek, 14.06.2019 00:22 autor: Magda

Zrobić zwyrodnialcowi to samo ! Zero litości
25 lat to za mało oko za oko!
Wyrazy współczucia dla rodziców
piątek, 14.06.2019 00:45 autor: Rodzic

Wyrazy wspołczucie dla rodziny cos okropnego[ *]