komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 24 czerwca 2019

Jana, Danuty

Szokujące słowa proboszcza: "Jako kobieta jest pani potencjalną prostytutką" [AKTUALIZACJA]

wtorek, 14.5.2019 10:06 , komentarze: 77 , odsłony: 30768
kategorie artykułu:

To nie pierwszy raz kiedy Sławomir Marek, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Stanowicach gm. Strzegom w szokujący sposób komentuje na swoim profilu na twitterze jakieś wydarzenie.

Tym razem ksiądz postanowił podzielić się m.in. swoimi przemyśleniami dot. filmu "Nie mów nikomu" o pedofilii w polskim kościele. Według księdza Marka także każda kobieta jest potencjalną prostytutką.

Proboszcz nie oszczędził Tomasza Sekielskiego, i polityków PO czy Wiosny zarzucając im promowanie pederastii oraz aborcji.

To jednak nie pierwszy raz kiedy ks. Sławomir Marek na swym profilu wywołuje burzę wpisem. W marcu 2018 postanowił skomentować odejście genialnego astrofizyka, Stephana Hawkingu. W sierpniu w sposób ironiczny na swoim profilu skomentował śmierć Kory "Samozbawienie. Zamiast krzyża zdjęcie z młodości. Zamiast Salve Regina pioseneczka o niczym. Smutny koniec". Wpisem tym wywołał burzę wśród innych duchownych.

O komentarz poprosiliśmy rzecznika Diecezji Świdnickiej. Na odpowiedź czekamy.

***

Ksiądz Sławomir Marek ma 44 lata, święcenia kapłańskie przyjął 18 lat temu. Poprzednio służył jako wikariusz w świdnickiej katedrze. W Stanowicach zastąpił w 2014 roku księdza Bartłomieja Szewczyka, który odszedł do Dzierżoniowa.

fot. strzegom.pl

AKTUALIZACJA:

Po publikacji naszego portalu kuria biskupia wydała oświadczenie ws. księdza Sławomira Marka. Jego treść publikujemy poniżej:

"W związku z publikacją tweetów Księdza Sławomira Marka w tym tweeta z dnia 13 maja 2019 r. nt. prostytucji, Świdnicka Kuria Biskupia oświadcza, iż Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stanowicach po rozmowie z Księdzem Biskupem Ignacym Decem Biskupem Świdnickim przeprasza wszystkich, którzy mieli prawo poczuć się tymi wypowiedziami urażeni. Równocześnie Ksiądz Proboszcz zaświadcza, że w przyszłości będzie kierował się właściwym taktem wypowiedzi, tak aby nie generować kolejnych niepożądanych emocji". 

Trzymamy za słowo.

 

Wasze komentarze

Jeśli kobieta jest potencjalną prostytutką, to ten pan jest potencjalnym pedofilem. Tyle na ten temat.
środa, 15.05.2019 12:06 autor: mamcia

Jak rozumiem mamusia tego opasłego wieprza też jest pros......ką. Gratuluję księżulku. A może masz jeszcze siostrę? Baran Boży.
sobota, 18.05.2019 20:49 autor: Wku....ny

Na świecie jest tylko jedna organizacja, która pedofilów i innych seks-dewiantów sama rekrutuje, potem tychże dewiantów wspiera a w razie wpadki chroni przed wymiarem sprawiedliwości. To Kościół rzymsko-katolicki zwany „pedofilskim”.
Dlatego atrakcją dla mediów jest nie sam wielebny pedofil, ale skuteczne wyłuskanie go spod papieskiej czyli kurialnej kurateli. Kościoła nie da się naprawić. Zbyt wiele uczynił krzywdy, zbyt długo kłamał, cała logika tej instytucji oparta na hierarchii i pogmatwanej mistyce czyni ją przestarzałą, zbędną i szkodliwą społecznie. Miejmy nadzieję, że Franciszkowi przypadnie rola Gorbaczowa i jego "pierestrojka" oraz "głasnost" przyśpieszą upadek tej Stajni Augiasza pomiotu Antychrysta i wyzwolenie ludzkości z jego pazernych macek.
Nie wierzcie tej usakralnionej obłudzie i hipokryzji!
wtorek, 21.05.2019 22:51 autor: o. Misjonarz

Nie widzę swojego komentarza, został przez odpowiednie służby bliskie Pani Zalewskiej "zbanowany".Musiał mocno zaboleć, no więc tak wygląda wygłaszanie opinii !!!!!!
piątek, 24.05.2019 21:59 autor: dziecko nauczycielskie

Ale prawda was boli.Sekielski jakoś zapomniał wspomnieć w swoim filmie,że ci księża oskarżeni o pedofilię byli współpracownikami SB.Wiadomo komu oni służyli i kto za nimi stał.To nie nasi ludzie.No ale księża.Najważniejsze żeby zaatakować i za czyny nielicznych TW księży oskarżać i atakować wszystkich.PO z N chodzą na marsze równości ,popierają środowiska LGBT.A ile wśród homoseksualistów jest pedofilów to o tym nie mówią.Fałsz i zakłamanie i niszczenie chrześcijańskich korzeni .A co macie w zamian.Gender,multikulti ,islamizację Europy,adopcję dzieci przez homoseksualistów,aborcję,eutanazję.Ni
c żadnych wartości tylko Sodomę i Gomorę na którą wielu zwłasza młodych daje się nabierać.Ale wy też się zestarzejecie i gorszy los sobie naszykujecie jak nam.Bez zdrowych rodzin nie będzie silnej Polski .Ani nikt z nikim liczył się nie będzie.Nikt nikogo nie obroni tylko podporządkuje pod chore ideologie.Tak jak to już było za komuny.
wtorek, 14.05.2019 11:43 autor:



Zabolało co?
wtorek, 14.05.2019 12:10 autor: Żywot Briana.

prawda
wtorek, 14.05.2019 16:27 autor:


To prawda.
wtorek, 14.05.2019 20:20 autor:

dokładnie
czwartek, 16.05.2019 10:02 autor:

Tylko kastracja jak poczuje powołanie do stanu duchownego.
wtorek, 14.05.2019 12:13 autor: ateista

Podsłuchana rozmowa dwóch księży : k...a, muszę się wstydzić przed biskupem. Mój starszy syn nie chce chodzić na lekcje religii...
czwartek, 16.05.2019 09:07 autor: mini...str...ant

Jako ksiądz jest potencjalnym pedofilem
środa, 15.05.2019 07:50 autor: Wierny

Kim jest dla was człowiek broniący pedofila?
środa, 15.05.2019 07:51 autor:

niech mówi takie rzeczy wolność słowa jak się nie podoba to nie idź do niego na kazania i mu kase na tace nie dawaj ja gardze tą czarną sektą i tyle nie pamiętam kiedy w kościele byłem
wtorek, 14.05.2019 23:50 autor:

Na dobrą sprawę jego riposta nie jest mniej bezczelna niż komentarz do którego się odnosi.
To tak jak spoliczkowac kogoś i mieć wyrzuty że odpowiedział tym samym. Change my mind.
wtorek, 14.05.2019 10:42 autor: Bezstronny

Wypowiedzi polityczne księdza wiele świadczą że jest z PiSu, kogo wspiera politycznie. kościół to tuba propagandowa PiSu opłacana przez PiS, inaczej nie da się tego zrozumieć :(
wtorek, 14.05.2019 11:07 autor: Kościół tubą propagandową PiS

Kościół tubą propagandową PiS !
wtorek, 14.05.2019 11:09 autor: !!!!!

W ramach pojednania prześlijmy księdzu wiele "ciumków ".....
wtorek, 14.05.2019 20:10 autor:

Ale pączuś z tego Sławka się zrobił. Posługa mu służy, jak chyba każdemu w sukience.
wtorek, 14.05.2019 20:25 autor:

Pan Dec tuszuje wszystko, nich przeprosi ofiary księdza Andrzeja A. kustosza z Marii Śnieżnej który raził paralizatorem turystę.
wtorek, 14.05.2019 19:37 autor: Andrzej

Żenujące te przeprosiny. Gdzie są kobiety? Dlaczego nie podacie go do prokuratury?
wtorek, 14.05.2019 19:18 autor:

Jako KSIĄDZ jest pan potencjalnym PEDOFILEM
wtorek, 14.05.2019 12:49 autor: Nie dla Kleru w Polsce

wtorek, 14.05.2019 19:08 autor:

Kobiety złożyć należy doniesienie do Prokuratury czujecie się obrażone niech Prokuratura wyjaśni sprawę.
wtorek, 14.05.2019 16:41 autor: Xara

TRAGEDIA!!! Normalnie brak słów. Każda kobieta jest prostytutką, a każdy ksiądz to pedofil. Wychodzi na to że, ksiądz miał mamę prostytutkę.
wtorek, 14.05.2019 16:32 autor: Tragedia

po prostu przestancie tam chodzic co niedziele
wtorek, 14.05.2019 16:43 autor: zorro

A jaki jest odsetek homoseksualistów w Watykańskiej kurii? Zagadka dla dociekliwych. Rozwiązanie w świetnie udokumentowanej książce Martela: Sodoma. Polecam szczególnie prawakom, patriotom wyklętym i czcicielom ojczulka z Torunia....Sfrustrowanym wikarym na prowincji puszczają nerwy. Prawda zwycięży!
wtorek, 14.05.2019 17:28 autor: Autor

Ty szczylu , pasożycie, nierobie. Mamusia nie przytulała w dzieciństwie? Weź się do uczciwej pracy .Żerujący na wdowim groszu bez honoru i odwagi. Przyjdzie i na ciebie czas......oj przyjdzie.
wtorek, 14.05.2019 14:09 autor: adaś

A potem Ksiadz sie dziwi ze wirnych w Kosciele nie ma... Upadek czegos co trwalo 2000 lat .. Smutne
wtorek, 14.05.2019 14:34 autor: Grypaw

Oj biedni ludzie nie macie pojęcia co czytacie? Ha! Czytajcie że zrozumieniem. Nie znam go ale widzę że boli was to tak jak jego to jak m.in on jest wyzywany tak jak inni księża... Nie mierz wszystkich jedna miarą to jest to co miał na myśli
wtorek, 14.05.2019 15:04 autor: Michu

Na you tube jest "sodoma" książka na faktach. Ci księża to wszyscy ukryci geje. Ten to na pewno.. Kto bardziej krzyczy i wyzywa od pederastów sam jest geyem. Ja nie mam nic przeciwko tylko że Ci księża okłamują.. Przyszła Krzyśka na matyska... To dopiero początek. Niech no do tych beretów babć dotrze ta obłuda to już one zrobią porządek. To te czarne kiecki jak chorągwi będą zwisac z wierz kościołów. A dowiedzą się już ich dzieci i wnuki o to zadbają... I to szybko nastąpi.. Za łopaty i na drogi do roboty!...
wtorek, 14.05.2019 10:50 autor: Obserwator.

https://www.facebook.com/tom.dymski/vide
os/570992510028585/UzpfSTEwMDAwMDA5MjM1N
TE1MToyNDY0NDU4NzkzNTY3MTc1/

i tyle w tym temacie.
wtorek, 14.05.2019 12:45 autor: dejavu

Przykładem zdrowej rodziny jest Pani Marta Kaczyńska ... Ciężko pracująca matka kilkorga dzieci , z których każde bodajże ma innego tatusia ... Tak trzymać !
wtorek, 14.05.2019 12:37 autor:

Czyli ksiądz ten jest potencjalnym ALFONSEM !!!!!
wtorek, 14.05.2019 11:44 autor: Wojtek z sasiedztwa

Kiedyś łotrów wieszano na krzyżu .. dziś krzyże wiszą na łotrach ..
wtorek, 14.05.2019 11:57 autor:

Dlaczego są komentowane słowa zboczałegp debla ?
wtorek, 14.05.2019 12:08 autor: Jenot

Mam nadzieję, że biskup zrobi z nim porządek
wtorek, 14.05.2019 10:32 autor:

Każdy ksiądz to potencjalny ; ......... , ......... , ............ etc. Pan Marek nie dość że posiada skrzywioną prostatę , to na dodatek zostal stworzony do pełzania , a usilnie stara się latać .... Pozdrawiamy cię Mareczku !
wtorek, 14.05.2019 10:54 autor: ja Jarek Tir

Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra