komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

czwartek, 23 maja 2019

Iwony, Dezyderego

Oficjalne wyniki drugiej tury. Nadchodzą zmiany! [KOMENTARZE]

niedziela, 4.11.2018 22:39 , komentarze: 297 , odsłony: 45172

O godzinie 21 zakończyło się głosowanie w drugiej turze wyborów samorządowych. Trwa liczenie przez komisje.

Według nieoficjalnych wyników w Świebodzicach walkę o fotel burmistrza wygrał Paweł Ozga. W gminie Marcinowicach wygrywa Stanisław Leń. W gminie Świdnica, jak wynika z naszych informacji, wygrała Teresa Mazurek.

OFICJALNE WYNIKI PODANE PRZEZ PKW 5.11

Teresa Mazurek przez kolejnych pięć lat będzie wójtem gminy Świdnica. W niedzielnym głosowaniu zdobyła 51,23% głosów, jej przeciwnik Łukasz Świeczko 48,77%. Frekwencja wyborcza wyniosła 43,45%.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom Gminy Świdnica za udział w wyborach samorządowych. Szczególnie dziękuję Tym którzy poparli moją kandydaturę na urząd Wójta Gminy Świdnica: 21 października i 4 listopada br. Państwa obecność w lokalach wyborczych to dowód na to, że losy naszej Małej Ojczyzny – Gminy Świdnica są dla Nas niezmiernie ważne. Dziękuję również moim kontrkandydatom za udział w kampanii. Wierzę, że potrafimy wspólnie wspierać to co najważniejsze dla Gminy Świdnica.Ponowny wybór na wójta gminy Świdnica jest dla mnie zaszczytem i zobowiązaniem do dalszej pracy na rzecz mieszkańców Naszej Gminy - mówi Teresa Mazurek.

Walkę o fotel burmistrza przegrał Bogdan Kożuchowicz, zdobywając 46,97% głosów. Paweł Ozga otrzymał 53.03%. Jego zastępcą zostania Mariusz Szafraniec (trzeci kandydat, który w pierwszej turze zdobył 25% głosów).

- Mam poczucie dobrze wypełnionego obowiązku. Nowemu burmistrzowi gratuluję i życzę dobrych decyzji – tak komentuje Bogdan Kożuchowicz, burmistrz Świebodzic trzech kadencji wyniki drugiej tury wyborów samorządowych w mieście. - Przez 12 lat pracowałem intensywnie dla miasta i uważam, że z moimi pracownikami, którzy są merytoryczni i którym dziękuję, zrobiliśmy bardzo dużo – mówi Bogdan Kożuchowicz. - Wiele pozytywnych zmian już nastąpiło w mieście, kolejne nastąpią dzięki temu, że wiele inwestycji jest wdrożonych, a niektóre przetargi na strategiczne inwestycje zostaną rozstrzygnięte lada dzień. Ale taki jest demokratyczny wybór mieszkańców, którzy chcą i oczekują zmian. Ich wolę przyjmuję, akceptuję i szanuję. Nowemu burmistrzowi gratuluję, życzę sukcesów i słusznie podejmowanych decyzji. Dobro miasta zawsze było moim priorytetem. Teraz – już nie jako burmistrz, ale świadomy świebodziczanin, będę dbał o to z taką samą starannością jako radny Rady Miejskiej. Przede mną nowe wyzwania. Wszystkim, którzy towarzyszyli mi w dotychczasowych – szczerze dziękuję.

Również gmina Marcinowice będzie miała nowego włodarza. O włos (różnicą 32 głosów) z Władysławem Gołębiowskim, z poparciem Jerzego Guzika, wygrał Stanisław Leń

 

Wasze komentarze

Och...jakaż żałoba panuje dziś w Kątkach i Mysłakowie głównych okręgach wielbiących Pana Władzia... bo przecież to przede wszystkim tam magicznie znikały plakaty wyborcze Pana Lenia, to tam Twarz Pana Władzia dekorowała płoty i tablice ogłoszeniowe. Och biedny klub seniora często, gęsto zwany Cateringiem, zaznajomiony z przegranym Panem Wójtem na per Władziu, cóż one poczną bez takiego poparcia, co będzie dalej z ich władaniem świetlica wiejska w Kątkach, która wydaje się być ich prywatną kuchnią, domem, a zarazem klubokawiarnią, gdzie bez opłat bawią się w najlepsze, podczas gdy zwykły mieszkaniec wsi, musi dokonać stosownej opłaty za wynajmem świetlicy w celach rozrywkowych. Och biedne Panie z Cateringu biedne, ale może nagle zmienią front, bo jak wiadomo punkt widzenia zmienia się wprost proporcjonalnie z punktem siedzenia. A "sportowcy" z Kątek, co będzie z nimi? Skończy się ślepe inwestowanie w "stadion" i nadawanie herbów. Skończy sie uwielbienie dla wątpliwej jakości "drużyny sportowej". Cóż zrobią koneserzy napojów wyskokowych i wierni kibice "zza taśmy" za sklepem, gdzie panowała powszechna i ślepa miłość do Pana Władzia, ukochanego darczyńcy dla najbliższego ich sercu Klubu sportowego ;) Skończy się nadawanie stypendiów sportowych dla wątpliwej jakości sportowców z pozornie idealną opinią, o kim mowa ? O "kulturyście" pochodzenia Kątkowskiego, który po przyjacielsku, bo Pan Władziu podziwial, bywał nagradzany, nominowany i zapraszany, jako ta najjaśniejsza gwiazda Kątek, na wszelkiego rodzaju imprezy w tym do oceniania przysmakow wielkanocnych, których nawet nie spróbował. Ot taki paradoks. Och i jeszcze ta pycha ludzi Pana Władzia, namawianie wręcz natrętne nagabywanie ludzi by poszli ślepo za dobrze znanym im Wójtem, który zrobił całe NIC, bo kanalizacja w Kątkach była w planach już od dawna i należała się jak przysłowiowa psu buda. Mam nadzieję, że zacznie się mądre inwestowanie w te wsie, które za kadencji Pana Władzia otrzymały 0 inwestycji. Że w końcu i Kątki doczekają się przykrycia rowów, chodników i brakującego oświetlenia, bo tak, to wszystko już jest centrum wszechświata jest jak nowe (czyt."stadion"). Gratulacje dla zwycięzcy, wierzę, że złożone podczas kampanii obietnice okażą się możliwe do zrealizowania! I cóż wyrazy współczucia dla tych co dziś dostali po nosie do tej pory tak wysoko noszonym.
poniedziałek, 05.11.2018 10:07 autor: Baczny obserwator.


Już troszkę lepiej , jeszcze
popracuj nad gramatyka to porozmawiamy
poniedziałek, 05.11.2018 21:41 autor: lustrzany autor


Powinni*
wtorek, 06.11.2018 15:53 autor:

A Ty powinnaś popracować z psychiatrom
wtorek, 06.11.2018 21:46 autor:

Zadbany ? Jak najbardziej ! Tu Ci przyznam rację;)
poniedziałek, 05.11.2018 21:47 autor: Baczny obserwator.

Żal
poniedziałek, 05.11.2018 22:05 autor:

Baczny obserwator to komentarz do Ciebie!!! Wiec posluchaj piesku szczekajacy zza ekranika. Jesli mial bys pojecie i jakie kolwiek doczynienia ze sportem wiedzial bys jak to wyglada. Otoz stypendium ktore dostalem to kwota 500 zl jesli masz bol dupy napisz kim jestes i daje slowo ze dam ci te 500 zl. Reprezentuje gmine na zawodach kulturystycznych na szczeblu wojskowym oraz cywilnym, zdobywam medale na imprezach krajowych, na szczeblu mistrzostw polski jestem w finale i ciagle walcze o medale,na szczeblu europejskim tak samo. Moje przygotowanie do sezonu szacuje sie w kwocie kolo 20.000 25.000 zl na 4 miesiace startow. Sam ponosze koszty za wszystko. A Ty mi idioto mowisz o 500zl??? Dostalem stypendium w podziale z jednym sportowcem i byla to kwota jednorazowa 500zl . Na kazdej imprezie na piersi mam napis GLKS Marcinowice. Mimo ze koszta jakie ponosze pokrywam sam.A co do imprez czlowieczku bylem zaproszony tylko raz na stoly wielkanocne gdzie owszem nie sprobowalem niczego bo bylem 2 tyg przed mistrzostwami Polski w kulturystyce ekstremalnej.odmawiam zonie obiadow w domu i z dzieckiem nie zjem loda a Ty mi tu gadasz takie smieci?? Jedyne co Cie ratuje to to ze jestes zwyklym pieskiem nie majacym pojecia o sporcie wyrzeczeniach i kosztach.dlatego tak klapiesz ryjem. Pamietaj ze kulturystyka yo dieta gdzie przez okres startowy jesz kazdego dnia po 1250g miesa jaja ryz. Tylko to! Odstepstwa od diety to takie gdzie sobie podjadasz min na takich zaproszebiach i zajmuja tacy ostatnie lokaty wtedy mial bys pozywke ze dostaje wielka kase a zajmuje ost miejsca. Zal. Schowaj glowe w piach najlepiej. Jestem ojcem zolnierzem sportowcem i w tym sie spelniam zapraszany jestem do szkol tez po misjach i po tym co bylo min w Afganistanie. A Ty jestes pieskiem szczekajacym obok budy i boisz sie wynurzyc swoj falszywy ryj. Wiesz gdzie mnie szukac na fb. Odezwij sie to ci dam te 500 zl. I odwal sie odemnie bo brak ci wiedzy. Dla mnie nie kwota jest wazna bo to zadna kwota w kulturystyce a gest ze zostalem przez to wszystko doceniony!!! Zapamietaj te slowa raz na zawsze
czwartek, 08.11.2018 12:16 autor: Pawel sawicki














Coś mi tu rudzielcem śmierdzi haha
poniedziałek, 05.11.2018 18:53 autor:

A wąchałeś siebie dziś?
poniedziałek, 05.11.2018 19:00 autor:




Od kiedy można orbrażać innych ja jestem za wujtem gołębiowskim ale nie obrażam innych jak ty
poniedziałek, 05.11.2018 18:27 autor: Mieszkaniec gminy marcinowic




Czytaj ze zrozumieniem.
poniedziałek, 05.11.2018 21:00 autor: Anonim






Jak zawsze będę obserwować ! Pokażcie na co Was stać ! Czas start ! Powodzenia ;)
poniedziałek, 05.11.2018 21:20 autor: Baczny obserwator.


poniedziałek, 05.11.2018 21:30 autor: Kolejny Baczny obserwator Wsi

Wy jesteście tacy idealni. Postawią Wam pomnik za te czyny w centrum Kątek ;)
poniedziałek, 05.11.2018 21:34 autor: Baczny obserwator.


GRATULACJE PANI TERESO!
STOP CHAMSTWU! TYLKO DOBRZY LUDZIE! NIECH PANI DALEJ ROZWIJA NASZĄ GMINĘ A HEJTEM W INTERECIE NIE MA CO SIE PRZEJMOWAĆ!!!
wtorek, 06.11.2018 10:58 autor: Marek

Dobro wygrało ze złem!!
wtorek, 06.11.2018 10:59 autor: Xxx

Dobrze kochani mieszkańcy gminy Marcinowice pojeżdziliśmy już po wszystkich Stasiu ,Władku i Jerzym , ich radnych i wyborcach . Każdemu się oberwało , każdy wygarnoł swoje żale. Musimy się pogodzić z rzeczywistością i zacząć dbać o to co najważniejsze o naszą tradycję i historię. Pamiętajmy, że jesteśmy Polakami ,że silni jesteśmy wtedy gdy się zjednoczymy , targowicę już mieliśmy w historii i po co nam kolejna nawet taka malutka gminna. Wałęsa mówił o grubej kresce, żeby odciąć to co było złe i zacząć od nowa ,dla niektórych było to śmieszne , ale może to teraz nadszedł ten czas , żeby zakopać doporki nienawiści i chęci zemsty , bo to doprowadzi nas nad skraj przepasci , proszę pomyslcie , chyba jako jedyny podpiszę się oficjalnie a nie anonimowo
poniedziałek, 05.11.2018 22:08 autor: Adam Nowak

Gmina Świdnica wybrała dobrze.
Pani Mazurek jest jedyną słuszną osobom na to stanowisko. Jeżeli o tym nie jestescie przekonani, to poczytajcie komentarze ludzi od kontrkandydata Łukasz Świeczko.. jakim trzeba być chamem, żeby obrażać kobiety... no tak w internecie każdy jest anonimowy, więc rosną w piórka i wylewają swoje żale... W wyborach głosowali mieszkańcy Gminy Świdnica, więc to oni zadecydowali kto bedzie Wójtem i koniec kropka. Nie pozdrawiam!
wtorek, 06.11.2018 10:54 autor: Mieszkaniec Gminy

Pokłóciły się okrutnie części ciała. No, bo kto tu rządzi?
- Toż jasne jest, że ja - burknął mózg - to ja tu myślę i wszystko kontroluję.
- Bzdura! - zaprotestowały ręce - my tu robimy najwięcej - zarabiamy na wasze utrzymanie.
- Ech - westchnęły nogi - to nasza rola rządzić, to my decydujemy, jaki kierunek obrać i dążyć w słusznym kierunku.
- My - odparły oczy - myśmy szefami - my wszystko widzimy i naprawdę nic nam nie umyka.
- Bzdura - odparł żołądek - to ja tu rządzę, wytwarzam wam wszystkim energię, ciężko pracuję i trawię. Beze mnie zginiecie...
- JA BĘDĘ SZEFEM - nagle odezwała się milcząca dotąd dupa - I JUŻ. Śmiech ogólny, że całe ciało się nie może pozbierać.
- DOBRA - odpowiedziała dupa - jak tak, to STRAJK.
I przestała robić cokolwiek. Minęło kilka godzin. Mózg dostał gorączki. Ręce opadły. Nogi zgięły się w kolanach Oczy wyszły na wierzch. Żołądek wzdęło i spuchł z wysiłku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem została... dupa.
I tak to już jest drodzy moi:
Szefem może zostać tylko ten, co gówno robi. ps to o chłopach
poniedziałek, 05.11.2018 05:10 autor: gall anonim

dobre to
wtorek, 06.11.2018 18:10 autor:

Popieram w całej rozciągłości!!!!
poniedziałek, 05.11.2018 09:07 autor: wyborca

Wojtowa znow swoich znajomych usadzi na stolkach brawo
niedziela, 04.11.2018 23:05 autor: Wkurzeni


U mnie nie zabiegała bylem
wtorek, 06.11.2018 16:28 autor:

Nie trzeba byc błyskotliwym aby miec władzę, wystarczy zaplecze. Wiedz aspołeczna jestna bardzo niskim poziomie, wybierani sa ludzie którzy maja zaplecze, a nie ludzie którzy mają wiedzę. Czy ci którzy głsują wybierają to co im TYLKO IM PRZYNOSI KORZYŚCI, a winni patrzeć na mądrość władzy i calokształt. Niestety ciemnota jest straszna widze jak ludzie wybierają to jak ma byc dobrze.
wtorek, 06.11.2018 02:36 autor: en

Ja myślę że Pan Leń będzie dobrym gospodarzem Gminy lecz martwi mnie jedynie to że dobrał sobie kiepskich towarzyszy do tego. A dla nich nie liczy się dobro Gminy ale tylko i wyłącznie dobro osobiste. Trzymam kciuki aby rządził mądrze i sprawiedliwie i współpracował z ludźmi .
wtorek, 06.11.2018 15:39 autor: Obserwator

CZY PANI WÓJT WYGRAŁA?
DLA MNIE WYGRAŁ ŁUKASZ A ONA JEST PRZEGRANĄ RAZEM ZE SWOJĄ ŻAŁOSNĄ EKIPĄ.
PRZYSZŁY PANIE WÓJCIE TERAZ CIĘŻKA PRACA CZEKA!!!
RESZTA NIECH SIĘ PATRZY I UCZY BO NIE SZTUKĄ JEST PODNOSIĆ RĄCZKĘ TAK JAK KRÓLOWA WSKAŻE.
poniedziałek, 05.11.2018 15:52 autor: PATRZE WAM NA RĘCE

spadac wszystkie pisiory. walic was. a za rok zamiast lisci beda w.....ć .pisisci
poniedziałek, 05.11.2018 20:01 autor: p.z

Ależ ludzi boli, że Gmina Świdnica nadal będzie się tak świetnie rozwijała. Na szczęście przegrani mają niewiele do powiedzenia. Mieszkańcy wskazali kto powinien rządzić gminą. A Pan Świeczko to chyba na pierwszym posiedzeniu rady gminy zapadnie się pod ziemię. Obraził Panią Wójt i radnych, potem przegrał z Panią Wójt, a w radzie będzie w głębokiej opozycji, bo na 15 radnych 12 startowało z komitetu Teresy Mazurek.
niedziela, 04.11.2018 23:23 autor: Obywatel


Przecież to Suweren wybierał czyż nie?
poniedziałek, 05.11.2018 22:13 autor:

Co to jest czerwona mafia.?
poniedziałek, 05.11.2018 17:10 autor:

ta od czerwonej kartki :-)
poniedziałek, 05.11.2018 18:57 autor:

Wygrala i bedzie dalej inwestowac w pszenno i witoszow a reszta wsi zostanie taka jaka jest to jest zakres obowiazkow Pani Wojt
poniedziałek, 05.11.2018 07:47 autor:

Jesteś mało obiektywny albo nie znasz gminy
poniedziałek, 05.11.2018 16:56 autor:

gratulacje dla lenia i guzika wrescie zrobi pozondek w gminie pozwalnia polowe ludzi
poniedziałek, 05.11.2018 19:48 autor: adam

jakby golembioski wygral to by zatrudnil nastempnom sekretarke
poniedziałek, 05.11.2018 20:08 autor: lisu

Stasiu gratulacje mam nadzieje ze udowodnisz niedowiarkom ze mozna zrobic duzo dobrego i uczciwie wszystkiego dobrego ☺
poniedziałek, 05.11.2018 01:24 autor: Marunia

Nareszcie poniedziałek i dobra wiadomość od rana .era tego gamonia w końcu dobiega końca jeszcze nowy wójt powinien całe to partactwo z gminy na ryj wywalić przez tyle lat nic nie robili a teraz lament ta głupia babę z Mysłakowa pierwsza pozdrawiam i życzę miłego dnia
poniedziałek, 05.11.2018 07:26 autor: miłośnik

ZOBACZYMY CO W ŚWIEBODZICACH ZROBI NOWY BURMISTRZ
poniedziałek, 05.11.2018 17:16 autor: JAREK

Karma wraca w tamtym roku Wladek pukna Lenia w tym roku Len pukna Wladka.
ZA 5 LAT PUKNA Lenia.
Ciekawe co z podatkami rolnymi czy beda umorzenia dla najwierniejszych.
Proponowal bym radnym patrzyc dobrze na race.
poniedziałek, 05.11.2018 16:29 autor: Donosiciel

Ordynacja podatkowa art.67a paragraf 1 pakt.3 zobaczyc komu umorzyl I bedzie wszystko jasne.
poniedziałek, 05.11.2018 16:36 autor: Donosiciel

To już nie będzie kabaretu w Świebodzicach pod tytułem burmistrz tańczy.burmistrz śpiewa.burmistrz przerywa wizytę w mieście partnerskim w Niemczech bo jedzie rozdawać grochówka pielgrzymów. ?
poniedziałek, 05.11.2018 15:02 autor: Ja

szkoda, bynajmniej wesoło było.
poniedziałek, 05.11.2018 16:35 autor:

Wszystkim szczere gratulacje. Życzę samych dobrych i trafnych decyzji. Jednocześnie proszę Was drodzy czytelnicy o opanowanie ponieważ teraz trzeba patrzeć co się dzieje i zwracać na to uwagę a nie wypisywać głupoty na forach.
Pozdrawiam i raz jeszcze gratuluję
poniedziałek, 05.11.2018 08:14 autor: Krzysztof

Zdjęcie pani Mazurek z komunii oczywiście jak była bo może pracowałą z rodzicami przy koniach. Teraz jej podopieczni będą mieli się dobrze usadzi na stanowiskach swoich no Arek będziesz zastępcą nie po to jechałeś do Włoch.
poniedziałek, 05.11.2018 13:15 autor:

GRATULACJE DLA WYGRANYCH. HWDPIS!!
poniedziałek, 05.11.2018 11:33 autor: HWDPIS

Nie cierpię PiS. Ale Świebodzice pożałują wyboru. Zwłaszcza jak tam zacznie miesza pewna femme fatale ze Świdnicy
poniedziałek, 05.11.2018 11:32 autor:

Ponoć wesoły Władek zamiaruje tak jak przystało w zwyczaju samurajów wobec porażki , dokonać sepuku w swych dalekosiężnych planach ....
poniedziałek, 05.11.2018 09:47 autor: zwis-19,5 cm

Już jest po wyborach, szczucie i szczekanie nic nie da, życzę wszystkim tak aktywnym na forum aby też aktywnie w trakcie kadencji patrzyli na ręce swoim nowym włodarzom a nie pisali anonimowe komentarze. .
poniedziałek, 05.11.2018 09:20 autor: Wyborca z Marcinowic

Odezwał się Anonim z Marcinowic
poniedziałek, 05.11.2018 09:43 autor: Anonim

No to teraz trzeba się przyglądać na ręce pani Mazurek koniec sadzania na stołki znajomych i popieranie kandydata do rady gminy pana ........ Będę obserwował poczynania tej pani bo od lat robi co chce ale w sposób bardzo delikatny .
poniedziałek, 05.11.2018 09:02 autor: MIKI

Takie zmiany, że wczoraj cały wieczór stało auto Guzika pod domem Lenia. Gratulowałbym Guzikowi bo Leń będzie wykonywał tylko jego polecenia
poniedziałek, 05.11.2018 07:01 autor:

A to co najważniejsze żeby podać z jakiego kto jest ugrupowania z jakiej partii to nie ma.Potem nic dziwnego,że ludzie wybierają tak jak wybierają.Same imiona i nazwiska wielu ludziom nic nie mówią.Najważniejsze jest kto jest z jakiej partii.
poniedziałek, 05.11.2018 08:55 autor:

Może teraz wrócą normalne Dni Swiebodzic .Bo to co teraz było to tragedia...Panie Burmistrzu Ozga...liczymy na Pana
poniedziałek, 05.11.2018 08:42 autor:

Gratulacje Pani Tereso!!:))) bardzo cieszy Pani wygrana!!
poniedziałek, 05.11.2018 08:36 autor:

Brawo panie Guzik!!! Wreszcie pan wrócił! Teraz tylko lenia ustawić i będziemy rządzić przez pięć lat!!! Gratulacje!!!
poniedziałek, 05.11.2018 08:06 autor:

Ot trzeźwe myślenie
poniedziałek, 05.11.2018 08:35 autor:

A jak Małysz?
poniedziałek, 05.11.2018 08:20 autor:

Wyjdziesz za mnie?:)
poniedziałek, 05.11.2018 08:23 autor: Józek

Józek wariacie! Ludzie patrzą!
poniedziałek, 05.11.2018 08:28 autor:

Gratulacje dla Pani Teresy Mazurek!
poniedziałek, 05.11.2018 08:16 autor:

Gratulacje dla Pani Wójt Teresy Mazurek.!!!
Suweren wybrał kropka, po co te durne komentarze.Trzeba umieć przegrywać. Gdyby ktoś nie zrozumiał to się tyczy do wszystkich wyborców Pana Świeczki.
poniedziałek, 05.11.2018 08:19 autor:

Wygrała nieznacznie. Świadczy to tylko o tym że ludzie mają ją już serdecznie dość. A ci co na nią głosowali w niedługim czasie przekonają się że źle zrobili ale niestety będzie już za późno. To co do tej pory zrobiła to wszystko było robione po łebkach i dalej tak będzie.
poniedziałek, 05.11.2018 05:33 autor:

BRAWO PANI WÓJT TERESA MAZUREK! Brawo dla wszystkich mądrych mieszkańców Gminy Świdnica, którzy nie dali się nabrać na wszystkie łgarstwa i populizmy kandydata Świeczko i wybrali dalszy rozwój gminy.
niedziela, 04.11.2018 23:13 autor: Murem za Tereską

BRAWO PANIE OZGA!!!!!
niedziela, 04.11.2018 23:41 autor: Ja

W Marcinowicach to już wyniki oficjalne. Wiszą ze dwie godziny na drzwiach urzędu.
poniedziałek, 05.11.2018 00:40 autor: Józek

Kozuchowicz za burtą!!!Super!!!
poniedziałek, 05.11.2018 02:26 autor: JJ

W końcu zmiany w Świebodzicach!!!Gratulacje Panie Ozga!!!
poniedziałek, 05.11.2018 05:01 autor: Wladek

Katastrofa dla marcinowic pierwsza decyzja pewnie 4 tysiace pensji wiecej niz wladek
poniedziałek, 05.11.2018 06:15 autor: Marcin

Czas na zmiany w Marcinowicach
niedziela, 04.11.2018 23:19 autor: mieszkanka Gminy

Każdy tylko nie Leń!!!
niedziela, 04.11.2018 23:23 autor: ...

Taaaak kwiaty dla wojtowej obowiazkowo szkoda ze juz badyli nie maw
niedziela, 04.11.2018 23:32 autor: Wojtowa

W Świebodzicach porażka,teraz dopiero zobaczą mieszkancy jak dziala klika
niedziela, 04.11.2018 23:10 autor: Gosc

Raczej powrót do przeszłości.
niedziela, 04.11.2018 23:17 autor:

lipa jak cholera Swiebodzice
niedziela, 04.11.2018 23:02 autor:

Zycze dobrej wspolpracy z wszystkimi, realizacji programuiszbkiego rozwoju gminy w ciagu. 10-ciu lat ( zadluzenie i stagnacje zostawmy poprzednikom!!! )
niedziela, 04.11.2018 23:10 autor: Strzelec


wczoraj, 15 godz temu
3
wczoraj, 17 godz temu