komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 17 stycznia 2021

Antoniego, Rościsława

Strajk Kobiet także w Świebodzicach

sobota, 24.10.2020 14:35 , komentarze: 40 , odsłony: 6630

Strajk Kobiet trwa. Na niedzielę, trzy dni po głośnej decyzji TK ws. aborcji, zaplanowany został spacer w Świebodzicach.

Jak już informowaliśmy, w czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że wykonanie aborcji w przypadku stwierdzenia poważnego uszkodzenia płodu niezgodne jest z konstytucją. Zdanie odrębne wygłosiło tylko dwóch sędziów, reszta zgodziła się z wnioskodawcami. To rozsierdziło polskie kobiety na tyle, że już w czwartkowy wieczór zdecydowały się wyjść na ulice. Dom Jarosława Kaczyńskiego szczelnie otoczony został kordonem policji a wobec protestujących użyto gazu.

SPACER W ŚWIDNICY: KLIKNIJ

Manifestacja odbędzie się także w Świebodzicach, w niedzielę 25 października. Start o godz.16.

Dzięki partii rządzącej, przy pomocy Ordo Iuris Trybunał Konstytucyjny zorganizował właśnie pogrzeb praw Kobiet. Ta zmiana przyniesie tragedie i cierpienie. Bezpośrednio odpowiedzialni będą posłowie wnioskodawcy PiS i osoby dziś orzekające. Nie możemy przyglądać się temu biernie. Przyjdź w NIEDZIELĘ do Rynku, weź ze sobą znicze, parasolki, hasła i plakaty, które możesz zrobić sama lub wydrukować. Prosimy także o zakrycie ust i nosa, oraz trzymanie dwumetrowego dystansu - apelują kobiety.

To jednak nie koniec akcji rozwścieczonych do granic czerwoności kobiet.

- Teraz plan jest taki: w poniedziałek blokujemy wszystko, co się da, ulice, ronda - zachęcała podczas demonstracji na warszawskim Żoliborzu, nieopodal domu Jarosława Kaczyńskiego, wrocławianka Marta Lempart, inicjatorka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Blokada – głównie ulic – ma się rozpocząć w poniedziałek o godzinie 16:00. - Od środy nie idziemy do pracy! Skoro to państwo nie działa, to przestanie działać 

 

 

Wasze komentarze

Coś jest tym kobicinom, że tak wrzeszczą i biegają jak...
wtorek, 27.10.2020 15:37 autor: marian
Zero szacunku do samych siebie... kobiecie wypada krzyczec takie wulgaryzmy? Wstyd mi za Was. Myslicie,ze jestescie kims,bo sprzeciwiacie sie zakazowi aborcji? Tu chodzi o zakaz zabijania! To reguluje kodeks karny... ale nie dla plodu.... bo gdyby od poczatku nazwano w lonie dziecko, "dzieckiem" wtedy nie byloby tego co jest dzis. Kraje w których zabroniony jest calkowity zakaz aborcji (sa takie!), u nas w 2och przypadkach jest nadal dozwolone zabijanie,nie ma tam bardzo chorych dzieci ktore zdjecia obiega teraz internet! Co za tlumaczenie,ze dziecko nie bedzie cierpieć! Aborcja z powodow eugenicznych dokonywana do 22tc myslicie,ze jest bezbolesna dla dziecka,bez cierpienia? To dlaczego podczas operacji dziecka w lonie podaja środki znieczulajace i przeciwbólowe jemu i matce? Czują od samego poczatku!! Wyrwane z lona matki przedwczesnie pozostaja same sobie,nie nie dostaja coli,popcornu,dostepu do netflixa i spokojnie odchodza... odchodza w cierpieniu i bolesciach!! Roznica jest taka,ze jako rodzic nie widzisz tego po aborcji, anizeli mialoby to byc po naturalnym porodzie. Bezczaszkowe,bezmozgowe jak powoluja sie wszyscy... natura po porodzie bedzie wiedziec co zrobic.. to jest straszne wiem! Ale bedziesz mogla utulic dziecko, jakimkolwiek by nie bylo,powiedziec ze kochasz, dzieckonodejdzoe wtedy spokojnie...... a nie przepraszam,dzis dziecko musi byc piekne i urocze...

sobota, 24.10.2020 20:24:57 autor: Ania

Życzę Ci z całego serca, aby wszystkie urodzone przez Ciebie...
niedziela, 25.10.2020 15:07 autor: fgbdfgbdfgbdfgbf
W dupie byles,gowno widziales! Tak widzialam! Co o mnie wiesz? ...
poniedziałek, 26.10.2020 23:28 autor: Ania
Pisze się "w ogóle"
poniedziałek, 26.10.2020 18:52 autor:
Mkwa, kwa, kwa, kwa. My ubeckie wdowy, komuniści i złodzieje,...
sobota, 24.10.2020 22:29 autor: Trzeźwo-myśląca
Nie wysilaj się, hamuj neurony, te co ci jeszcze zostały,
sobota, 24.10.2020 23:12 autor: Trzeźwo-myśląca
Lepiej zabić?
sobota, 24.10.2020 22:10 autor: O
Wycofacie się z tego szybciej niż myślicie, bab nie pokonacie
sobota, 24.10.2020 17:04 autor: precz z czarną mafią !
To parasolka też się Mści mnie wiedziałem o tym?
sobota, 24.10.2020 16:58 autor: Felczer
wczoraj, 18 godz temu
1
czwartek, 14.1.2021 18:21
10
środa, 13.1.2021 13:11
1
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica