komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 4 grudnia 2020

Barbary, Krystiana

Mieszkańcy Pastuchowa skarżą się na... częste patrole policji

czwartek, 24.9.2020 12:57 , komentarze: 36 , odsłony: 10889
kategorie artykułu:

- Połowa wsi twierdzi, że jest prześladowana przez policję. Co chwilę w Pastuchowie pojawia się patrol i kogoś spisują - twierdzą nasi Czytelnicy w listach do redakcji.

Być może ma to związek z ostatnimi wydarzeniami, do których doszło w sobotę 12 września. Paweł S. i jego syn Adam, pobili dwóch funkcjonariuszy na służbie. Zostali zatrzymani i usłyszeli m.in. zarzuty czynnej napaści na policjantów. Krewcy panowie najbliższe trzy miesiące, decyzją sądu, spędzą w areszcie. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. 

- Informuję, że dyslokacja patroli wynika z analizy stanu bezpieczeństwa, zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa(KMZB) oraz szeregu innych czynników. Co do miejsc dyslokowania policyjnych patroli nie udzielamy informacji, gdyż stanowi to tajemnicę służbową - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

 

Wasze komentarze

Popieram i proszę Policję o zwrócenie uwagi na jeżdżących chodnikami rowerzystów....
poniedziałek, 28.09.2020 22:25 autor: Mieszkanka Jaworzyny Śląskiej
Odezwał się największym PATOL
niedziela, 27.09.2020 16:21 autor: Xxx
Sam/a jesteś patolem z takim językiem w sieci.
niedziela, 27.09.2020 12:27 autor: Tubylec
Z wioski patologię nie zrobił nikt obcy tylko sami ...
czwartek, 24.09.2020 19:41 autor: W.
mieszkancy... nie ladnie uogolniac. jak sie nie zna ludzi :)
czwartek, 24.09.2020 19:43 autor: O.N.A.
No obcy przyjechali z sasiedniej wioski np Czech...
czwartek, 24.09.2020 19:46 autor: Zenek
Jak sie ma coś na sumieniu to patrole przeszkadzają.
piątek, 25.09.2020 06:08 autor: obywatel G.W
Jest coś takiego jak nękanie po przykrywką prawa a to...
niedziela, 27.09.2020 12:29 autor: Tubylec
Szanowna redakcjo nie być może tylko na pewno. Obecnie sytuacja...
niedziela, 27.09.2020 12:20 autor: Tubylec.
Policja nie uzyskuje informacji na temat zagrożeń wyłącznie z krajowej...
czwartek, 24.09.2020 16:09 autor: Popieram Policję
Tera na porządki trochę z późno teraz to jest zemsta...
niedziela, 27.09.2020 12:26 autor: Tubylec.
Co to za chłopak który bije swoją dziewczynę
piątek, 25.09.2020 14:18 autor:
Co znaczy pobita? To kuzynka nie wie co ma w...
czwartek, 24.09.2020 19:44 autor: Y.
Pastuchow to 13-nasta dzielnica
piątek, 25.09.2020 08:46 autor: Jan
bardzo że kontrolują Jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia to czego się ich bać Szkoda że musiało dojść do takiej sytuacji że dopiero teraz są takie kontrole.Znam bardzo dobrze tych kolegów co niby zawinili szkoda ich powinni być na wolności.Wypuszczają tych co zabili przykład Warszawa autokar i wiele ostatnio innych.Może to jest przebudzenie dla wiekszości młodych ludzi jak szybko można stracić coś w ciągu paru minut chwila nieuwagi i życie sie wali.Pozdrawiam i myślę że większość weżmie to sobie pod uwagę.

piątek, 25.09.2020 07:25:32 autor: Widz

Wtedy kiedy ich potrzeba to ich nie ma a tak...
czwartek, 24.09.2020 21:33 autor: Fanka
Trzeba bylo im to powiedziec przy kontroli
czwartek, 24.09.2020 21:36 autor: Fan
Bardzo dobrze że jeżdżą, pełno złodziei i dilerstwa na...
czwartek, 24.09.2020 19:47 autor: Kimdzong
I bardzo dobrze. Brawo !
czwartek, 24.09.2020 17:42 autor: doreska
BRAWO POLICJA !!!!
czwartek, 24.09.2020 16:13 autor: Ihor Knyżewskij
Zazwyczaj wszyscy narzekają że niema policji . Jak już jest...
czwartek, 24.09.2020 16:12 autor: Popieram Policję
A na Zawiszowie w Świdnicy to patrolu policji nie było...
czwartek, 24.09.2020 15:05 autor: Borys
A to dziwne bo ja widzę sporo radiowozów na Zawiszowie...
czwartek, 24.09.2020 16:06 autor: Duch
Przydzielić kuratora dla całej wioski hahaha ;)
czwartek, 24.09.2020 14:11 autor: Kolo
Pierwsza!
czwartek, 24.09.2020 13:35 autor: Nbepwndndkwbahsjdjebwjdls