Świdniccy policjanci zatrzymali kolejnego kierującego po narkotykach

czwartek, 24.9.2020 09:25 2102 2

Świdniccy policjanci zatrzymali kierującego u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających.

22 września br.  policjanci ,Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, Wydziału Prewencji świdnickiej komendy patrolując  rejon miasta Świdnica  około 18.20  zauważyli samochód osobowy marki Opel. Pojazdem tym  poruszał się mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu. 

- Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że kierujący - 32-letni  mieszkaniec powiatu świdnickiego jest trzeźwy. Mężczyznę poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie.  Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu środków odurzających. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Hanys czwartek, 24.09.2020 11:34
To jak jest jak nie był pod wpływem alkoholu A...
Kutaflak sobota, 26.09.2020 09:18
Te ich testy to żenada i niewypał pokazują Nurofen leki na cukrzycę itd człowiekowi zabiorą prawko i w poniedziałek nie pojedzie do pracy głupota okropna