komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 3 sierpnia 2021

Lidii, Augusta

Kolejni kierowcy muszą zmienić miejsce na fotel pasażera

piątek, 16.7.2021 13:22 , komentarze: 1 , odsłony: 874
kategorie artykułu:

Apele nawołujące do przestrzegania przepisów ruchu drogowego czy opisywanie przypadków odbierania praw jazdy za przekraczanie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym najwyraźniej na niektórych nie robią wrażenia. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy tylko 15 lipca odebrali te dokumenty kolejnym 2 kierującym jadącym z prędkościami przewyższającymi o ponad 50 km/h dozwoloną prędkość”.

98 km/h  i 94 km/h to prędkości z jakimi amatorzy szybkiej jazdy 15lipca czerwca zostali zatrzymani na terenie gminy Żarów, w miejscach gdzie obowiązują ograniczenia prędkości do 40 km/h.

Pierwszy amator szybkiej jazdy został zatrzymany przed południem. To 46-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego kierując samochodem osobowym marki Mazda w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h, poruszał się z prędkością 94 km/h, czyli aż o 54 km/h przekroczył dozwolony limit.

- Kilka minut później mundurowi zatrzymali kolejnego kierującego, który także znacząco przekroczył dozwoloną prędkość. 39-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego kierując pojazdem marki Ford poruszał się z prędkością 98 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Czyli limit przekroczył o 58 km/h - informuje rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Mężczyźni stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące. Na miejscu otrzymali także wysokie mandaty, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.

 

Wasze komentarze

No sorry ale apelowanie do tych co z Bogiem i...
piątek, 16.07.2021 14:24 autor:
poniedziałek, 2.8.2021 10:46
5
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD