komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 11 sierpnia 2020

Klary, Zuzanny

Kolejne porcje narkotyków trafiły do policyjnego depozytu

poniedziałek, 27.7.2020 08:52 , komentarze: 0 , odsłony: 643
kategorie artykułu:

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Funkcjonariusze w mieszkaniu 23-latka zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy. 

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach  prowadząc na terenie miasta Świebodzice działania przeciwko przestępczości narkotykowej,  w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 23-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. 

W trakcie przeszukania mieszkania należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili w pokoju w plecaku woreczki strunowe z zawartością białego proszku, suszu w kolorze szaro-zielonym oraz 3 tabletek koloru jasnozielonego. Po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się iż, zabezpieczona biała substancja to amfetamina,  susz szaro-zielony to marihuana, a zabezpieczone tabletki to tabletki ekstazy.   

Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 23-latek do policyjnego aresztu. Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał  już zarzuty, teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie. 

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Wasze komentarze

Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki