Kino na kocach powraca – przed nami dwa ostatnie seanse pod chmurką!
Fundacja Ładne Historie serdecznie dziękuje za dotychczasowe publikacje informacji o pokazach Kina na kocach w Świdnicy. Państwa wsparcie ma realny wpływ na rozpoznawalność wydarzenia i dociera do wielu mieszkańców i mieszkanek naszego miasta – ogromnie to doceniamy.
Choć tegoroczna edycja cieszy się dużym zainteresowaniem, zauważamy nieco niższą frekwencję niż w latach poprzednich. Przyczyną mogły być zmiany w harmonogramie spowodowane kapryśną pogodą. Wierzymy jednak, że dwa ostatnie pokazy zgromadzą pod gołym niebem liczne grono widzów – rodzin, sąsiadów i przyjaciół.
Zapraszamy serdecznie na seanse w sierpniu:
6 sierpnia (środa) | godz. 20:30
Osiedle Młodych – skwer przy ul. Prądzyńskiego, obok kortów tenisowych
„Biały Kieł”, reż. Alexandre Espigares (Francja/Luksemburg/USA, 2018)
animacja | 83 min | wiek 9+
13 sierpnia (środa) | godz. 20:00
Osiedle Zarzecze – boisko przy ul. Kilińskiego, za blokami TBS
„Mirai”, reż. Mamoru Hosoda (Japonia, 2018)
animacja | 100 min | wiek 6+
Jak zawsze stawiamy na kameralną atmosferę, przyjazną przestrzeń i bezpłatny dostęp. Na widzów czekają nie tylko świetne filmy, ale i... tradycyjny popcorn!
Dodaj komentarz
Komentarze (0)