JOLANTA SŁABICKA - Kandydatka do Rady Miejskiej w Świdnicy - Okręg nr 2 poz. nr 4

Szanowni Państwo.

W nadchodzących wyborach samorządowych miasto Świdnica stoi przed wyborem, który może zdecydowanie wpłynąć na jego przyszłość. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w wyborach i oddania głosu na kandydatów z listy Koalicji Obywatelskiej.

 

Jestem matką trójki dorosłych dzieci, które są moją największą dumą. W wieku 50 lat podjęłam decyzję o rozpoczęciu prowadzenia działalności gospodarczej. Dziś wiem, że w każdym wieku można się rozwijać i realizować zawodowo wykorzystując swój potencjał.
Moje doświadczenia  życiowe uwrażliwiły mnie na los słabszych i pokrzywdzonych, samotnych  rodziców, ludzi starszych i niepełnosprawnych. Od 2016 roku jestem aktywną uczestniczką Ogólnopolskich Strajków Kobiet i działań na rzecz praw kobiet. Jako radna chcę wspierać kobiety i ludzi przedsiębiorczych, prowadzących niewielkie działalności gospodarcze. 


Będąc radną planuję cyklicznie spotykać się z Państwem, aby poznawać Wasze problemy i pomagać je rozwiązywać. 
Zaufajcie mi i oddajcie na mnie głos 7 kwietnia.

KANDYDUJĘ Z OKRĘGU nr 2 poz. nr 4.

 

"Jolanta Słabicka, kobieta odważna i gotowa, by wziąć na swoje barki dobro, spokój i bezpieczeństwo Mieszkańców Świdnicy. Proszę Państwa o głos dla Niej w wyborach samorządowych 7 kwietnia". 

Agnieszka Kołacz-Leszczyńska,  Senator RP

 Zasięg okręgu 2 to aleja Colgate oraz ulice: Akacjowa, gen. Władysława Andersa, Księdza Prałata Dionizego Barana, Księcia Bernarda, Bocheńska, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Częstochowska, Dębowa, Jana Długosza, Fabryczna, Francuska, Galla Anonima, Księcia Henryka Brodatego, Księcia Henryka Pobożnego, Inżynierska, Jagienki, Jodłowa, Kasztanowa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Jana Kilińskiego, Kliczkowska, Klonowa, Hugona Kołłątaja, Komunalna, Mikołaja Kopernika, Krakowska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Lwowska, Łączna, Waleriana Łukasińskiego od nr 42 do nr 46 parzyste, od nr 43 do nr 49 nieparzyste, Mazowiecka, Metalowców, Karola Miarki, Nadbrzeżna, Juliana Ursyna Niemcewicza, Ogrodowa, Okrężna od nr 8 do nr 74 parzyste, od nr 5 do nr 63 nieparzyste, Podolska, Przemysłowa, Mikołaja Reja, Robotnicza, Rolnicza, Rzeźnicza, Saperów od nr 24 do nr 30 parzyste, od nr 27 do nr 33 nieparzyste, Sienna, Piotra Skargi, Składowa, Stalowa, Bogusza Stęczyńskiego, Strzelińska, Szarych Szeregów, Księżnej Jadwigi Śląskiej, Towarowa, Wadowicka, Wagonowa, Westerplatte od nr 30 do nr 108 parzyste, od nr 47 do nr 99 nieparzyste, Wierzbowa, Wileńska, Willowa, Wiśniowa, Wincentego Witosa, Władysława Hermana, Władysława Łokietka, Stanisława Wokulskiego, Wołyńska, Wrocławska od nr 46 do nr 112 parzyste, od nr 35 do nr 97 nieparzyste, Jana Wysockiego, Zagłoby, Tadeusza Ząbka, Romana Zmorskiego

/Materiał KKW Koalicja Obywatelska/