komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

środa, 15 lipca 2020

Henryka, Wlodzimierza

Jechał zygzakiem. Okazało się, że wcześniej brał narkotyki

czwartek, 21.5.2020 11:44 , komentarze: 0 , odsłony: 767
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno-Patrolowego świdnickiej komendy zatrzymali kolejnego kierującego, u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem środków odurzających, ponadto mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał przy sobie narkotyki.

21 maja br.  policjanci patrolujący rejon miasta Świdnica, na ul. Kliczkowskiej tuż po północy  zauważyli samochód osobowy marki VW Golf. Pojazdem tym poruszał się młody mężczyzna, którego sposób jazdy mógł wskazywać, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że kierujący 34-letni  mieszkaniec powiatu świdnickiego jest trzeźwy.  

- W czasie kontroli 34-latek cały czas zachowywał się bardzo nerwowo, nie potrafił logicznie się wypowiedzieć, a w trakcie rozmowy z funkcjonariuszami cały czas próbował własnym ciałem zasłaniać samochód, takie zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, którzy postanowili sprawdzić powód jego niepokoju.  W trakcie przeszukania 34-latka i jego pojazdu policjanci, ujawnili dwa " srebrne zawiniątka". W samochodzie z zawartością białego proszku, który przebadano na testerze narkotykowym. Test potwierdził, że zabezpieczona substancja to amfetamina. A przy mężczyźnie w kieszeni jego spodni policjanci ujawnili  woreczek strunowy z zawartością suszu brązowo -zielonego, który przebadano na testerze narkotykowym, test potwierdził, że to marihuana.  Mężczyzna posiadał kilka porcji tych narkotyków.  W związku z tym 34-latka poddano badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie.Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu środków odurzających.  Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych - mówi rzecznik KPP Świdnica, Magdalena Ząbek.

Mieszkaniec powiatu za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

 

Wasze komentarze

środa, 8.7.2020 11:26
wtorek, 30.6.2020 08:54
poniedziałek, 29.6.2020 10:29
2
niedziela, 28.6.2020 09:28
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec