komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

wtorek, 19 stycznia 2021

Henryka, Mariusza

Jakie promocje świąteczne w salonach VISION- Twój Optyk, Twoje Okulary? Wygraj VOUCHERY [KONKURS]

czwartek, 26.11.2020 11:30 , odsłony: 1943
kategorie artykułu:

W salonach optycznych VISION- Twój Optyk, Twoje Okulary, znajdziemy oprawy okularowe renomowanych marek w atrakcyjnych cenach. Jeśli szukasz opraw od Guessa, Tousa, Furli, Victoria`s Secret,  Mexxa, Evy Minge, Caroliny Herrery, Harley Dawidsona, Fili, Red Bulla i wielu innych to odwiedź jeden z salonów  VISION. Pierwszy salon powstał w pasażu Tesco w 2009 roku. Kolejne dwa otworzyły się w tym roku i mieszczą się w pasażu Kauflanda oraz przy ul. Długiej 28.

- W Świdnicy działamy od  11 lat, jednak w branży optycznej pracujemy znacznie dłużej. Wkrótce minie już 17. rok. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i zaufanie wielu klientów - mówi Sławomir Bryjak, współwłaściciel salonów VISION w Świdnicy. – Dziękujemy naszym klientom, że są z nami od początku. Że dzięki nim mogliśmy otwierać kolejne punkty. To również dla wygody naszych klientów powstały dwa kolejne salony, aby klienci mieli do nas zawsze po drodze. Jesteśmy zgranym i ambitnym zespołem stale podnoszącym swoje umiejętności. Zdobywana przez lata wiedza przerodziła się w pasję, która nas napędza i każdego dnia sprawia, że podążamy za modą i panującymi trendami. W każdym salonie posiadamy kolekcję setek oprawek znanych i uznanych marek okularowych, które charakteryzują się jakością i oryginalnym wzornictwem. Poprzez częste dostawy cały czas uzupełniamy naszą ofertę o nowe modele, dzięki czemu wyprzedzamy konkurencję i dajemy naszym klientom szybki dostęp do nowości.

Wszystkie salony VISION- Twój Optyk, Twoje Okulary posiadają  gabinet optometryczny. Optometryści podczas badania wzroku wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy. Ich nauka nie skończyła się wraz z końcem studiów, ponieważ ciągle podnoszą swoją wiedzę licznymi szkoleniami. Optometrysta najpierw przeprowadza krótki wywiad medyczny, po którym następuje bezbolesne i bezstresowe badanie wzroku. Jeśli posiadamy receptę, okulary lub dokumenty medyczne warto zabrać je ze sobą na badanie.

- W naszym zespole posiadamy doświadczonych optyków okularowych, którzy służą Państwu fachową poradą w doborze właściwych okularów, Oferujemy najwyższej jakości produkty optyczne, soczewki kontaktowe, modne oprawy okularowe,  okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Stawiamy na jakość, profesjonalizm i zadowolenie klientów, dlatego nasz zespół ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Nasze salony to ludzie, na których zawsze możemy liczyć. Tworzymy zgraną, optyczna rodzinę- z uśmiechem zapewnia Sławomir Bryjak

Warto odwiedzić specjalistów w dziedzinie korekcji wad wzroku w salonach optycznych VISION - Twój Optyk, Twoje Okulary i skorzystać z przedświątecznych promocji, których będzie wiele.

Wśród nich:  

  1. Bezpłatne badanie wzroku przy zakupie okularów.
  2. Przy zakupie kompletnej pary okularów, druga para wraz z dodatkowym etui i ściereczką z mikrofazy  gratis.
  3. Okulary z podstawową powłoką z antyrefleksem już za 99 zł.
  4. Możesz mieć dwie pary soczewek progresywnych w cenie prawie jednej, gdyż za tą drugą parę płacisz tylko 100 zł.
  5. Promocja Mikołajkowa- sam losujesz swój rabat. 

I wiele innych. 

SZCZEGÓŁY W SALONACH LUB NA FB -https://www.facebook.com/salonoptycznyvision/?ref=page_internal 

W  Salonach VISION - Twój Optyk, Twoje Okulary nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka otrzymując gwarancję jakości produktów oraz dwuletnią gwarancję na okulary i bezpłatny serwis. 

Zainteresowanym podajemy dane adresowe: 

Salon optyczny VISION

Pasaż Tesco ul. Strzegomska 2

tel. 74 851 97 48

 

 

Salon optyczny VISION

Pasaż Kaufland ul. Ceglana 2

tel. 74 663 11 50

 

 

Salon optyczny VISION

ul. Długa 28

tel. 74 663 43 60

 

 

KONKURS!

Dla czytelników Doba.pl mamy 3 vouchery wartości 100 zł każdy do wykorzystania w salonach optycznych VISION. Żeby je otrzymać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:  Kiedy pojawiły się pierwsze przyrządy, które można by nazwać okularami?  Na Państwa maile czekamy do 02.12 (środa) do godz. 22.00 pod adresem: konkursydsw@doba.pl W temacie prosimy wpisać: VISION, a w treści oprócz odpowiedzi także imię, nazwisko, miejscowość i numer telefonu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

ROZSTRZYGNIĘCIE

Dziękujemy za wszystkie nadesłane maile
Pierwsze przyrządy, które można by nazwać okularami pojawiły się już w X wieku u Arabów. W tym samym czasie Chińczycy poprawiali ostrość wzroku patrząc przez kryształy. W Europie zaś okulary korekcyjne pojawiły się w XIV wieku.  

Vouchery otrzymują: Bogucka Paulina, Teresa Martynowicz, Paulina Uchańska

 
wczoraj, 19 godz temu
1
sobota, 16.1.2021 09:24
1
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz