komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 17 kwietnia 2021

Rudolfa, Roberta

Jak zostać inwestorem w świdnickiej firmie JCK S.A.?

czwartek, 25.2.2021 08:00 , odsłony: 4975
kategorie artykułu:

CarForFriend.pl – Auta dla Przyjaciół  to pierwszy sklep internetowy, który od prawie 6 lat  oferuje sprzedaż samochodów używanych. Firma stworzyła miejsce w sieci, w którym można zamówić lub wybrać auto spośród rzetelnie sprawdzonych modeli z całej Europy.

JCK S.A., do której należy CarForFriend.pl - Auta dla Przyjaciół, jest pierwszą polską firmą, która uzyskała członkowstwo w Niemieckim Stowarzyszeniu Handlu Samochodami. Bundesverband für freie KFZ-Händler (www.bvfk.de). Jest to potwierdzenie rzetelności oferty ich pojazdów używanych. Pochodzą one z rynków niemal całej Europy. Głównie Niemiec, Szwecji, ale również Włoch, Hiszpanii,  czy innych mniej popularnych krajów jak chociażby USA i są one dostarczane pod domy klientów.

Pomimo trudnej sytuacji, która ogarnęła świat, firma wciąż działa i z powodzeniem sprowadza auta. Ze względu na bezpieczeństwo, wygodę oraz oszczędność czasu i pieniędzy, sklepy internetowe stanowią aktualnie dla konsumentów podstawowe źródło decyzji zakupowych. Dzieje się tak również w przypadku branży motoryzacyjnej i rynku samochodów używanych. Każdego roku JCK S.A. odnotowuje wzrost obrotów.

- Pomimo pandemii w 2020 roku sprzedaliśmy o 35% więcej samochodów niż w roku ubiegłym, a warto dodać, że w 2019 roku firma podwoiła wartościowo i ilościowo sprzedaż pojazdów używanych - mówi Jacek Fijołek, prezes zarządu JCK S.A. - Dla rozwoju sprzedaży w Internecie najważniejsza jest oferta, możliwości wyboru przez klienta, a my importujemy auta z całej Europy oraz USA. Dodatkowo na koniec 2020 podjęliśmy decyzję o utrzymaniu pełnej dwuletniej rękojmi na importowane pojazdy. Zaufanie do sprzedawcy to kolejny kluczowy czynnik handlu w sieci. Proponujemy auta wyłącznie z dobrą historią, odpowiednim wyposażeniem oraz solidnymi parametrami technicznymi. Polecamy tylko te pojazdy, co do których mamy pewność, że nowy właściciel będzie zadowolony. Zależy nam na budowaniu otwartych i przyjacielskich relacji z klientami. Nasze oceny w Google to 4,9 a na  Facebooku 4,8. Od ponad roku funkcjonujemy również na rynku czeskim, który pozytywnie nas zaskoczył. Czesi okazali się być bardziej "internetowi" niż Polacy i bardziej otwarci na taką formę handlu. Mamy tam już kilkadziesiąt transakcji zrealizowanych w ciągu pierwszych miesięcy i na 2021 już widzimy spore przyrosty sprzedaży. 

Firma daje klientom nie tylko przeogromny wybór, bo mogą wybrać auta z Niemiec, Szwecji, Czech, USA, Szwajcarii z gwarancją bezpieczeństwa pozakupowego,  ale także poradnictwo w zakresie dopasowania odpowiedniego modelu i marki . Nic zatem dziwnego, że Polacy pokochali ten sposób nabywania kolejnego używanego samochodu.  Zmieniła się nie tylko średnia cena nabywanych pojazdów, ale też preferencje zakupowe. Klienci coraz częściej sięgają po hybrydy i samochody elektryczne. Ford S Max jest liderem sprzedaży, potem Hondy i Toyoty. Warto dodać, że JCK S.A. prowadzimy także kompleksowe usługi w zakresie kredytów i leasingu na samochody zagraniczne. Klienci coraz częściej korzystają właśnie z takiej formy zakupu. 

W 2021 przekształciliśmy się w Spółką Akcyjną. – dodaje prezes Jacek Fijołek. - Zdecydowaliśmy się na ten krok z dwóch powodów. Po pierwsze, potrzebujemy kapitału, aby dalej się rozwijać. Samochody to kapitałochłonny biznes, a do tego auta są coraz droższe. Średnia cena kupionego u nas samochodu w 2020 roku to 41.000 zł. W 2021 widzimy, że ta średnia będzie jeszcze wyższa. Postanowiliśmy zatem upublicznić część firmy w postaci sprzedaży akcji. Po drugie korzyści. Dla Akcjonariuszy to udział w budowie największej firmy w handlu używanymi autami oraz przywileje związane z posiadaniem naszych akcji, a dla klientów to pewność i większe możliwości finansowania z naszej strony ich zakupów, aż do chwili dostawy auta w Polsce. 

Więcej na temat możliwości NABYCIA AKCJI przeczytasz TUTAJ

O CarForFriend.pl Auta dla Przyjaciół pisaliśmy także TUTAJ

Więcej o sklepie na  fanpage’u - FACEBOOK

BIURO CarForFriend.pl

58-100 Świdnica

ul. Kazimierza Odnowiciela 8

Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/

https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/ 
piątek, 16.4.2021 12:57
piątek, 16.4.2021 12:12
piątek, 16.4.2021 11:52
piątek, 16.4.2021 10:41
piątek, 16.4.2021 10:38
środa, 14.4.2021 12:51
wtorek, 13.4.2021 18:23
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
Eldomik serwis AGD
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec