komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

piątek, 15 stycznia 2021

Pawła, Arnolda

Jak pokonać łysienie androgenowe?

piątek, 27.11.2020 13:20 , odsłony: 140
kategorie artykułu:

Okazuje się, że to pochodna testosteronu o nazwie DHT (dilhydrotestosteron) jest odpowiedzialna za łysienie adrogenowe. Substancja ta powoduje kurczenie się mieszków włosowych, co wpływa na wypadanie i wcześniejsze osłabienie struktury włosów. W tym artykule podamy dostępne preparaty, które mogą zatrzymać proces wypadania włosów. Sprawdź dostępne leki na łysienie androgenowe, które są inhibitorami enzymu DHT, czyli sposobem na zahamowanie szkodliwego procesu.

Leki miejscowe na łysienie – jakie wybrać?
Ważne aby zażywać preparaty zawierające minoxidil, czyli pochodną piramidyny. Lekarstwa tego typu zwiększają ciśnienie krwi, odżywiają i utleniają mieszki włosowe. Minoxidil zamienia włosy o słabej strukturze, we włosy mocne i silne. Postaw na regerację, która jest potrzebna do zahamowania wypadania włosów i odbudowania ich od podstaw. Pierwsze efekty zobaczysz już po dwóch miesiącach kuracji. Niestety na całkowity rozrost włosów trzeba czekać ponad rok. Lekarstwa z mixodilem mają także inne zalety, na przykład udrażniają kanały potasowe i regulują proces przepływu krwi.

Leki doustne – czy naprawdę pomagają klientom?
Finasteryd oraz dutasteryd to związki steroidów syntetycznych. Choć brzmi to enigmatycznie, są one związkami hamującymi działanie dilhydritestosteronu. Leki zawierające te składniki są polecane mężczyznom, ponieważ wpływają na gospodarkę testosteronem. Aby cała kuracja przyniosła spodziewane efekty, tak jak w przypadki minoxidilu, powinna trwać około dwunastu miesięcy. Leki podawane doustnie również są skuteczne. Leki te są dostępne w aptekach, na receptę lekarską. Jak widać do pełni sukcesu konieczna jest konsekwencja i wiara w efekty. Metodę poleca się młodym osobom, które chcą zażegnać problem braku własów.

Przeszczep włosów – alternatywa dla każdego
Jak się okazuje, poza lekarstwami podawanaymi w różnej formie można z łysieniem coś zrobić także w inny sposób. Wystarczy znaleźć klinikę przeszczepu włosów, która podejmuje się rozwiązywaniem problemów z łysieniem. Dobrym pomysłem jest transplantacja włosów, którą świadczy chirurgia plastyczna. Ta innowacyjna metoda pozwala na zażegnanie wypadających włosów raz na zawsze. Ponadto na efekty nie trzeba długo czekać, co jest przewagą nad konkurencyjnymi preparatami. Poza tym efekty są murowane, a jeśli postawisz na kadrę fachowców, nie masz najmniejszych powodów do obaw. Z usługi przeszczepiania włosów korzystają kobiety i mężczyźni na całym świecie. Metamorfozy zachodzą każdego dnia.

A Ty? Wiesz jaka metoda będzie najlepsza dla Ciebie?

 

 
dzisiaj, 9 godz temu
czwartek, 14.1.2021 18:34
czwartek, 14.1.2021 08:26
środa, 13.1.2021 13:16
środa, 13.1.2021 12:21
środa, 13.1.2021 11:01
poniedziałek, 11.1.2021 11:06
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Mati Autogaz
Mati Autogaz
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD