komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK
LOTTO

niedziela, 24 marca 2019

Marka, Gabriela

Jak kupić auto w Szwecji i sprowadzić je do Polski?

piątek, 11.1.2019 08:23 , odsłony: 3537
kategorie artykułu:

Przez ostatnią dekadę rynek niemieckich, holenderskich, belgijskich, a nawet angielskich aut został już dawno podbity. Po polskich ulicach jeździ coraz więcej samochodów sprowadzonych z zagranicy. Jeśli chcemy być oryginalni i jeżeli szukamy naprawdę dobrego auta, to warto przyjrzeć się nowemu trendowi jakim jest samochód używany ze Szwecji.  

Szwedzi bardzo dbają o swoje samochody i jeśli już decydują się na sprzedaż, to w ręce nowego właściciela chcą oddać auto w jak najlepszym stanie. Kupując w tym kraju można mieć pewność, że jeśli auto przeszło przegląd techniczny to jest w pełni sprawne. Nie ma mowy o przymykaniu oka nawet na jakieś drobne usterki. Ważne jest też to, że w Szwecji nie ma samochodów powypadkowych. Wcale! Jeśli jest wypadek to auto trafia na złom, a nie na aukcję jak w Niemczech!

- Procedury związane z zakupem używanego samochodu ze Szwecji wcale nie muszą być problematyczne na tyle, na ile się wydają - mówi Jacek Fijołek z serwisu CarForFriend.pl w Świdnicy. -  Wystarczy, że znajdziesz rzetelnego importera aut ze Szwecji w Polsce, który niemal wszystkie formalności załatwi za Ciebie. W Carforfriend.pl mówimy po szwedzku i mamy doświadczenie w imporcie ze Szwecji. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na importowane i sprawdzone auta używane. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! SPRAWDŹCarForFriend.pl

Specjaliści z CarForFriend.pl  radzą:

Gdzie szukać i jak sprowadzić szwedzkie auto do Polski?

Przede wszystkim warto wspomnieć, że znalezienie samochodu używanego w kraju skandynawskim nie będzie takie proste jak na przykład w Niemczech. Sprawdzając szwedzki rynek już od razu widać, że aut z drugiej jest znacznie mniej. Do tego dochodzi jeszcze wielkość kraju, która z pewnością nie ułatwia tego zadania. Jeśli zatem jesteśmy zdecydowani na auta używane ze Szwecji, to musimy wiedzieć, że znalezienie wymarzonego egzemplarza może trochę potrwać, a do tego może wiązać się z długimi podróżami po kraju. Niemniej jednak, krok po kroku można pokonać wszystkie przeszkody bo korzyści wynikające z zakupu takiego auta są bardzo duże. Największy wybór to www.blocket.se – strona tylko po szwedzku. W CarForFriend.pl mówimy po szwedzku oczywiście i pomożemy!

Jak sprawdzić auto zakupione w Szwecji?

Każdy z nas ma możliwość sprawdzenia przez Internet do kogo wcześniej należało auto, jak często miało robione przeglądy i kiedy była pierwsza rejestracja. Na stronie https://transportstyrelsen.se podasz numer rejestracyjny auta i się szybko dowiesz. Pracownicy CarForFriend.pl  chętnie pomogą jeśli nie znasz szwedzkiego!

Warto wiedzieć, że podczas podpisywania umowy trzeba zwrócić uwagę na dowód rejestracyjny. Okazuje się bowiem, że w Polsce rejestracja będzie możliwa tylko wtedy gdy dowód będzie miał dwie części, czyli żółtą i niebieską. Poza tym należy zlecić tłumaczenie dokumentów i zgłosić akcyzę do Urzędu Celnego. Na koniec pozostaje już tylko wizyta w wydziale komunikacji i odbiór tablic rejestracyjnych.

A może jednak warto zlecić to sprawdzonemu importerowi?
BIURO CarForFriend.pl
58-100 Świdnica
ul. Kazimierza Odnowiciela 8
Tel.  515 515 098

https://www.carforfriend.pl/
https://www.facebook.com/carforfriendde-498735526934637/

 

dzisiaj, 4 godz temu
piątek, 22.3.2019 12:53
6
czwartek, 21.3.2019 10:07
4
środa, 20.3.2019 10:16
1
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Majówka na Węgrzech
Majówka na Węgrzech
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia
Szpital LATAWIEC
Szpital LATAWIEC
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz